Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Banesa | Lokale | Tokë dhe Objekte afariste në shitje dhe me qira

Banesa , 128212
Shtëpi , 27725
Cimer/e , 6278
Dhoma , 5134
Vila , 1147

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.


Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.


Sot 10:07 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:31 ,

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:13 ,

Banese ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 14:52 ,

Banesa-128m2-Kati 4

1 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Sht 15:57 ,

Materiali i shtepise

Numri i dhomave: 8
Sot 08:29 ,

Apartment for rent in Mitrovica

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:38 ,

Ofrohet për shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:16 ,

Ne shitje 5 ari truall

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:50 ,

Shitet shtepija

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:14
Linku:
,

Shitet banesa 89.7m2 - KOMPLEKSI KATLINA

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 15:16 ,

��IPET BANESA NË FERIZAJ ME QERA��

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Gush 19:13 ,

Moleri

1 EUR Price Reduced

Sot 09:53 ,

Shitet banesa te Albi Mall

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:28 ,

Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.


Gjeni shtëpi dhe banesa në shitje apo me qera në MerrJep.com


Kërko shpallje për banesa, shtëpi, vila, dhoma në qytete të ndryshme duke përfshirë Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 171.456 shpalljeve për vendbanime në MerrJep.com.


Ju mund të filtroni kërkimin tuaj dhe të zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për shtëpi apo banesa në shitje të postuara nga persona fizik apo kompani.


Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.


Shit patundshmëri në MerrJep.com


Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.


Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione