Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Banesa , 95645
Shtëpi , 22726
Dhoma , 3936
Cimer/e , 3676
Vila , 699

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

Dje 21:34
Linku:
,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1

23 Sht 15:57 ,

Materiali i shtepise

Numri i dhomave: 8
28 Gush 19:13 ,

Moleri

1 EUR Price Reduced

Dje 21:19 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:10 ,

Dukagjini Apartments

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:39 ,

Shtepi me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:10 ,

Shitet shtepia

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Dje 13:21 ,

Shitet Banesa 116.56 m

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:02 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:59 ,

Banes te Albanika

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:59 ,

Banesa te Bujana te etc

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 11:58 ,

banesa te bujana

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:07 ,

Shitet Banesa Kati -I-

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 07:54 ,

Shitet shtepia ne vitomirice

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 07:54 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 07:42 ,

Banesa me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
04 Qer 23:40 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
04 Qer 22:14 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Qer 22:07 ,

Shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
04 Qer 19:04 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Qer 16:36 ,

Arti Moler Ngjyrosje 044878728

1 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Qer 15:53 ,

SHTEPIA NE SHITJE

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
04 Qer 14:31
Linku:
,

Banese 84.5 m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:13 ,

Apartamente

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
04 Qer 13:44 ,

Apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
04 Qer 13:20 ,

Shitet banesa 93.77m

1 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 12:04 ,

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Qer 11:18 ,

Shitet banesa 81m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për banesa, shtëpi. vila. dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimere në Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 153.422 shpalljeve në MerrJep.com.

Ju mund të bleni patundshmëri nga persona fizik apo kompani. Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.

Shit patundshmëri në MerrJep.com

Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.

Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.

 

Në fillim