Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Banesa , 98043
Shtëpi , 22893
Cimer/e , 4129
Dhoma , 4104
Vila , 734

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

13 Gush 20:50
Linku:
,

SHITET BANESA E MOBILUAR te MAXI 24 e ROYALL MALL

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:37
Linku:
,

Banesa me qira Nartel Exin

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Sot 10:16 ,

Q14 Shtepi me Qera ne Tophane 1000 Euro

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 10:16 ,

Banesa me qira ne Dardani te Viva Freshi -DA106

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 10:16 ,

Banes me qira rrugen (B) te royall malli 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:15 ,

Banes me qira ne Bregun e Diellit afer Xhambazve

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:15 ,

Banes me qira te Grandi me 2 dhoma gjumi 400euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:15 ,

Q04 Banesa me Qera ne Qender mbrapa Hotel sirius

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 10:15 ,

Jepet banesa me qera në Dragodan 300 euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën

Blej patundshmëri në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për banesa, shtëpi. vila. dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimere në Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 153.422 shpalljeve në MerrJep.com.

Ju mund të bleni patundshmëri nga persona fizik apo kompani. Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.

Shit patundshmëri në MerrJep.com

Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.

Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.

 


Në fillim