Qira | Ferizaj | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qira,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qira Të gjitha | Shtëpi | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 14:02 ,

SHTËPI ME QIRA E MOBILUAR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Shk 15:30 ,

Qira

Numri i dhomave: 7
14 Jan 14:33 ,

Lëshoj Shtëpin me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 23:16 ,

Shtëpi me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
21 Dhj 10:21 ,

ipet me qira.

Numri i dhomave: 3
11 Dhj 09:58 ,

QIRADHËNIE TIRANË

260 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
04 Dhj 09:44 ,

Ipet Lokali me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
15 Nën 07:15 ,

Kinostudio jepet me qira apartament 1+1

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Gush 16:31 ,

Shtëpi me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
06 Mar 16:16 ,

shtepia me qira afer Plus Market

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
04 Mar 11:35 ,

Shtepi me Qira- qmimi sipas marrveshjes.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
29 Jan 18:32 ,

Jepet shtepia me qira afer Plus Market

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Sht 21:12 ,

shtpi me qira

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
29 Korr 10:14 ,

Ipet shtepia me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
10 Korr 11:32 ,

Lokal me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Qer 16:37 ,

Shtpi me qira

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
24 Shk 10:18 ,

ME QIRA

270 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Shk 21:21 ,

ipet shtepia me qira

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Jan 21:06 ,

Jepet lokali me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
03 Jan 21:42 ,

Jeper shtepia me qira ne qytet.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Dhj 17:36 ,

shtpi me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Nën 16:21 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Sht 14:36 ,

Shqepi me Qira

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
21 Korr 01:01 ,

Shtepia jepet me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Maj 18:02 ,

ipet shtepia me qira

Numri i dhomave: 3
14 Pri 01:32 ,

Objekti me qira

Numri i dhomave: 5
08 Dhj 16:53 ,

shtpi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Tet 22:29 ,

qqjepet me qira shtepia ferizaj

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Korr 17:27 ,

Leshoj shtepine me qira

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
13 Maj 18:51 ,

Leshojm shtepin afer Prishtines ne qendër Fush ks

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
29 Pri 16:10 ,

Jepet me qira shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
09 Pri 19:30 ,

shtepia ipet me qira

Numri i dhomave: 3
25 Jan 23:48 ,

Banesa

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Sht 16:09 ,

Shtëpi me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
31 Gush 09:31 ,

Shtepi me qira ne Ferizaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
07 Qer 20:22 ,

Lokali ipet me qera talinov .m

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
04 Shk 09:02 ,

NSH '' SHQIPONJA '' IPET SHTEPIJA ME QIRA

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Jan 23:51 ,

Leshoj shpin me qira afer adres(shtepis se bardh)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qira | Të gjitha | Shtëpi | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione