Gjakovë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:21 ,

Shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:58 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:18 ,

Shitet shtëpia Gjakovë/Qarshia e madhe

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:56 ,

Shitet shtepia me oborr

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:15 ,

shtepia me dy dyqane

250 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 07:20 ,

SHITET SHTEPIA ME DY DYQANE NË GJAKOVĔ

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 21:16 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 4
Dje 17:38 ,

Shtëpia në bllok të ri, afër Sh.F."F.Agani"

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 16:54 ,

Shitet shtëpija në bllokë te ri ne lagje shum te qet

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
Dje 11:10 ,

Shitet shtepia me oborr

150 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Pri 13:00 ,

Shtepi Ne Gjakove

Numri i dhomave: 6
13 Pri 18:06 ,

Shtëpi

Numri i dhomave: 5
13 Pri 14:27 ,

Shitet shtepia me oborr

1 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Pri 13:54 ,

Shtepi ne Gjakove

1 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Pri 12:20 ,

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 7
12 Pri 11:46 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6
12 Pri 11:46 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
11 Pri 16:40 ,

Shitet shtepia

420 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Pri 02:07 ,

Alfa 70

70 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Pri 18:30 ,

Shes Shtepin.

61 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Pri 15:32 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
06 Pri 19:57 ,

Shtepia ne shitje me 10 Ari Truallè

149 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
06 Pri 10:49 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 6
05 Pri 10:35 ,

Shitet shtepia me 5 ari ne qender

Numri i dhomave: 4
05 Pri 02:55 ,

Shitet Shtepia ne M.Jusuf

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Pri 01:08 ,

Shitet Shtepia ne Bllokun E Ri

Numri i dhomave: 6
03 Pri 21:15 ,

URGJENT Shitet Shtëpia me dy Dyqane

295 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 7
31 Mar 20:19 ,

Shitet shtëpia me sipërfaqe 6 ari

Numri i dhomave: 4
31 Mar 12:44 ,

Shitet

Numri i dhomave: 8
29 Mar 10:45 ,

Shtepi ne Gjakove

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Mar 22:15 ,

Shitet shtepia me dyqane ....

Numri i dhomave: 5
25 Mar 08:23 ,

SHITET SHTËPIA

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione