Me qera | Gjakovë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Shtëpi | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Shk 07:50 ,

Ipet me qera shpija afer spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
15 Shk 01:04 ,

Leshohet shtepija me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Shk 14:14 ,

Leshohet shtepija me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Jan 09:24 ,

Leshohet me qera shpija afer spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Jan 17:22 ,

Leshohet me qera shpija afer spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
16 Jan 16:17 ,

Leshohet me qera shpija afer spitalit

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
26 Tet 23:38 ,

Ndermjetsim

100 EUR

Numri i dhomave: 8
13 Tet 20:13 ,

SHTEPI ME QERA 150€

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Sht 11:28 ,

Leshohet shtepi me qera 150€

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
31 Gush 14:16 ,

Shtepi me qera , leshohet shtepija me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Qer 14:21 ,

Jepet shtepi me qera 150€

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
05 Pri 11:32 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Mar 13:29 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
03 Mar 18:10 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
29 Shk 17:54 ,

Jepet shtepi me qera 150€ muaji ne Gjakove

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Shk 17:53 ,

Shtepi me qera 150€

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
27 Jan 21:17 ,

Lokali me qera 100m2. Rruga Tirana tranzit

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
11 Dhj 18:12 ,

Leshoj shtepine me qera, ma te shyhretshme nuk ka

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Tet 23:48 ,

Lokal me Qera

Numri i dhomave: 1
05 Tet 14:29 ,

Lokal me Qera

Numri i dhomave: 1
27 Sht 23:11 ,

Shitet depo

1 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Sht 20:04 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 2
20 Gush 17:34 ,

shtepija shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
24 Maj 23:56 ,

Per momentin shtepia eshte leshuar me qera

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
25 Mar 15:07 ,

Shtepi me qera 150€

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Shk 11:51 ,

Shtepi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Jan 15:08 ,

Jepet shtepi me qera 150€

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Jan 22:12 ,

Shtepi dhe banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Tet 21:45 ,

Me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
24 Korr 10:45 ,

LESHOHET Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Korr 13:54 ,

APARTAMENTE PER PUSHUES

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
20 Qer 11:41 ,

Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Qer 12:47 ,

Shtepi Me Qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Shtëpi | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione