Gjilan | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 22:01
Linku:
,

SHTEPIA NE SHITJE

Numri i dhomave: 5

Dje 21:39 ,

Shtepi ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:03 ,

Shitet shtepija

89 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:56 ,

Shtepia ne Gjilan shitet urgjent ...

Numri i dhomave: 4
Dje 16:07 ,

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: > 10
Dje 13:15 ,

Shtëpi në shitje Kufc e Epërme

105 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Dje 12:18 ,

Shtepi prej 200m2 ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Dje 12:17 ,

shes shtepijen

Numri i dhomave: 4
Dje 12:15 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: 5
Dje 11:07 ,

Shitet objekti

Numri i dhomave: 5
Dje 10:54 ,

Shtepi ne gavran 1

Numri i dhomave: 5
Dje 09:13 ,

Lokali ipet me qera 32 m2

Numri i dhomave: 1
Dje 08:32 ,

Shiten 4 shtepi ne lagjen "Shota"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Mar 22:16 ,

Leshoj shtepin me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
01 Mar 21:37 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
01 Mar 20:05 ,

Shitet shtepia ne gjilan

Numri i dhomave: 7
01 Mar 12:23 ,

Dy shtepi me lokale ne shitje ne Gavran.

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Mar 09:20 ,

Shtepi

143 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
01 Mar 07:14 ,

Shiten dy shtepite se bashku ose ndaras

225 000 EUR

Numri i dhomave: 10
28 Shk 22:01
Linku:
,

SHTEPIA NE SHITJE

Numri i dhomave: 5
28 Shk 21:28 ,

Shitet Shtepia Luksoze

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Shk 20:22 ,

Shiten dy shtëpi me 5.33 ari

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Shk 18:41 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
28 Shk 17:25 ,

Shitet

Numri i dhomave: 5
28 Shk 14:22 ,

Ndërmarrja ndërtimore Ylli Company

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
28 Shk 09:31 ,

Villa moderne

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Shk 11:18 ,

Shtepia ne shitje

48 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 80
27 Shk 00:12 ,

Shtepija ne shitje

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
26 Shk 21:26 ,

Shitet shtepia me qmim shum te volitshem me 2.5ari

36 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
25 Shk 23:56 ,

Shtepi ne lagjen "Shota" 2.3 km afer qendres

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
25 Shk 22:01 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Shk 12:25 ,

Shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Shk 00:25 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 8

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione