Shtepi | Gjilan | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Të gjitha | Shtëpi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:41 ,

Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 12:38 ,

Shtepi prej 200m2 ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Sot 10:37 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 09:40 ,

URGJENT Shtepi 3 Kateshe ME INVENTAR

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 23:24 ,

2 shtepi me 5 ari truall ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 23:22 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 14:20 ,

Shiten 4 shtepi ne lagjen "Shota"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 13:23 ,

Dy shtepi me lokale ne shitje ne Gavran.

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Maj 21:23 ,

Shiten dy shtëpi me 5.33 ari

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Maj 11:47 ,

Shitet Shtepia ne Doberqan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
14 Maj 10:57 ,

Ofert Speciale Qmimi 75000 Euro

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 7
12 Maj 19:20 ,

Shtëpi në shitje Kufc e Epërme

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
12 Maj 11:16 ,

Shitet shtepia tek restaurant "Garden"

143 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
12 Maj 11:16 ,

Ipet shtepia me qera

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Maj 11:10 ,

Shtepi ne lagjen "Shota" 2.3 km afer qendres

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
08 Maj 02:04 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
06 Maj 09:59 ,

Shtepi ne Gjilan

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
03 Maj 12:49 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
02 Maj 16:49 ,

Shtepi ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
01 Maj 16:00 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
01 Maj 13:55 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
29 Pri 10:04 ,

Shtepi ne Gjilan me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
27 Pri 23:29 ,

Shtepi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Pri 09:18 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
22 Pri 20:58 ,

Shiten dy shtepite se bashku ose ndaras

225 000 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Pri 19:55 ,

Shtepi te Planet Residence

69 999 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Pri 10:32 ,

Shtepi ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
21 Pri 00:09 ,

Shtepi ne qendet te Gjilanit

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Pri 22:09 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
17 Pri 16:22 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Pri 19:59 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
16 Pri 08:06 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
14 Pri 11:04 ,

Shtepi ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
12 Pri 20:30 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione