Gjilan | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Shtëpi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 23:16 ,

Leshoj shtepin me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
12 Maj 11:16 ,

Ipet shtepia me qera

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
10 Maj 19:53 ,

Ipet shtepia me QERA

Numri i dhomave: 3
06 Maj 15:16 ,

Jepet shtepia me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Maj 16:00 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
29 Pri 23:36 ,

LESHOHET SHTEPIA ME QIRA PER DIASPOR

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Mar 14:36 ,

Lokali ipet me qera

Numri i dhomave: 1
13 Mar 13:59 ,

LESHOJ SHTEPIN

Numri i dhomave: 1
13 Shk 11:51 ,

Banesa jepet me qera

Numri i dhomave: 2
20 Jan 23:15 ,

Leshohet shtepia me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Dhj 12:05 ,

Ipet banesa me qera ne qender

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 10:53 ,

Leshohet shtepia me qera e re e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
29 Nën 19:02 ,

banes me qera ne gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Nën 19:02 ,

banes me qera ne gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Nën 19:02 ,

banes me qera ne gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Nën 19:02 ,

banes me qera ne gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Nën 12:53 ,

banes me qera ne gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Nën 12:40 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
28 Nën 09:25 ,

Jepet shtepia me qera e mobiluar

Numri i dhomave: 3
25 Nën 10:03 ,

QIRADHËNIE PLAZH DURRËS

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
23 Nën 08:49 ,

shpija ipet me qira

Numri i dhomave: 3
13 Nën 15:12 ,

Shtepi me qera ne Gjilan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
13 Nën 14:45 ,

shtepi me qera

Numri i dhomave: 3,5
08 Nën 00:40 ,

Moler oslo moler

Numri i dhomave: 2,5
26 Tet 00:52 ,

Leshohet Shtepia me qira per DIASPOR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
04 Tet 19:09 ,

Jepet me Qera

Numri i dhomave: 3
04 Tet 13:34 ,

Ipet me qera

Numri i dhomave: 3
25 Sht 09:00 ,

SHTEPIA ME QERA

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 15:40 ,

Shtepia jepet me qera

Numri i dhomave: 1
01 Sht 10:59 ,

SHTEPIA LESHOHET ME QIRA VETEM PER MERGIMTAR

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
31 Gush 17:43 ,

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 3
31 Gush 17:43 ,

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 3
19 Gush 10:08 ,

Leshohet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Korr 15:40 ,

Lshohet me qira pèr diaspores

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
17 Korr 10:06 ,

Jepet me qera shtepija

220 EUR /

Numri i dhomave: 2
15 Korr 18:28 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 1
14 Korr 21:12 ,

Lëshohet shtëpia me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
21 Maj 22:44 ,

Leshoj shtepin me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
15 Maj 14:40 ,

Shtepia me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Maj 21:40 ,

Shtepi me qeraa

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 15:59 ,

Leshohet me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Pri 11:50 ,

Ipet lokali me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Pri 13:50 ,

Jepet me qera shtepija

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione