Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me qera - Shpallje për shtëpi me qera në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe qytete të tjera të Kosovës

Prishtinë , 4732
Mitrovicë , 275
Pejë , 274
Prizren , 270
Ferizaj , 217
Gjilan , 189
Gjakovë , 82
Besianë , 54
Shfaqni të gjitha

Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi me qera, ju jeni në vendin e duhur. Ne do t'ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë ideale, qoftë një shtëpi e vogël apo një shtëpi e madhe për familjen tuaj.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi me qera në Prishtinë, shtëpi me qera në Prizren, shtëpi me qera Brezovicë, shtëpi me qera në Gjakovë dhe qytete të tjera të Kosovës, në MerrJep.com mund t'i gjeni të gjitha.

Sot 00:22 ,

Shtepia leshohet me Qera SEZON VERORE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Dje 23:44 ,

ME QIRA/SHITET

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 23:19 ,

Shtëpi me QIRA ne Veternik Shtëpia gjendet Mrapa Spitalit A

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

Të kërkosh një shtëpi me qera për të jetuar është gjithmonë një aktivitet stresues dhe që kërkon shumë kohë dhe gjetja e një shtëpie të mirë me qira mund të jetë e vështirë. Për fat të mirë, ka shumë shtëpi me qera në dispozicion në platformën tonë.


Nëse po kërkoni shtëpi me qira në Kosovë, atëherë ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni pronën tuaj perfekte me qira. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shtëpi me qera që përshtaten me nevojat tuaja familjare.


Shtëpi me qera në Kosovë


Jeni duke kërkuar për shtëpi me qera? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ofron mijëra shpallje për shtëpi me qera në të gjitha qytetet e Kosovës. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi me qera, shtëpi me oborr, shtëpi me qera në Prevallë, shtëpi me qera 150 euro apo shtëpi me karakteristika të tjera në Prishtinë, Pejë, Gjakovë, Prizren apo qytete tjera të Kosovës, MerrJep ofron mundësi të shumta zgjedhjeje.


Gjatë kërkimit tuaj për shtëpi me qera në këtë kategori ju mund të hasni në shpallje të publikuara nga persona fizik apo kompani. Sipas preferencave ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të merrni shtëpi me qera direkt nga pronarët apo agjensionet e patundshmërisë.


3 këshilla për gjetjen e shtëpisë së përsosur me qera


Nëse jeni duke lëvizur në një qytet të ri, marrja e një shtëpie me qera mund të jetë emocionuese dhe mbingarkuese. Ka kaq shumë konsiderata: Sa duhet të shpenzoj me qira? Sa kohë duhet të qëndroj në këtë vend? A do të ndihem si në shtëpi? Për këshilla se si të gjeni shtëpinë e përsosur me qira, shihni këtë më poshtë.


Hulumtoni - E para dhe më e rëndësishmja, para se të merrni një shtëpi me qera është të hulumtoni se cilës lagje apo komuniteti do t'i bashkoheni ju dhe familja juaj. Pasi të keni gjetur një zonë të mirë për të jetuar, është koha të shfletoni se cilat shtëpi janë në dispozicion dhe çmimet e tyre të kërkuara.


Caktoni buxhetin - Pasi të keni gjetur shtëpi me qera të përshtatshme për ju dhe familjen tuaj, është koha të caktoni buxhetin tuaj. Pra, sa duhet të jetë qeraja mujore e shtëpisë dhe cili është buxheti që ju mund ta përballoni.


Inspektoni shtëpinë - Kontrolloni shtëpinë si në brendësi ashtu edhe në pjesën e jashtme të shtëpisë për ndonjë dëmtim strukturor që kërkon riparim ose zëvendësim. Pas kësaj, ju mund të vendosni nëse doni t'i kërkoni qeradhënësit të rregullojë ndonjë gjë në pronë përpara se ju të vendoseni.


Këto janë disa nga procedurat e nevojshme që ju duhet t'i kryeni para se të vendosni të merrni një shtëpi me qera. Këto këshilla do t'ju ndihmojnë të keni një proces më të lehtë dhe transparent në gjetjen e një shtëpie të përshtatshme për ju dhe familjen tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione