Kaçanik | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Jan 22:08 ,

Shitet

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Tet 21:42 ,

Qmimi sipas marrveshjes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 10
24 Sht 19:17 ,

SHITET SHTËPIA ME TRUALL 5.35 ARI NË HAN TË ELEZIT

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Qer 12:49 ,

Shitet Shtëpia në Kaçanik

Numri i dhomave: 4
11 Qer 15:25 ,

Shitet shpija

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Korr 11:43 ,

Shitet shtepia ne kaqanik afer Etc

Numri i dhomave: 6
27 Pri 13:21 ,

Shtepi prej 134m2 ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
04 Shk 13:30 ,

Shitet shporedi nxemjes

Numri i dhomave: 1
15 Dhj 00:53 ,

shitet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Tet 21:37 ,

shitet parcela me shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Gush 18:13 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
07 Qer 11:12 ,

Shitet shtepia

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
06 Qer 12:43 ,

Shitet shtëpia

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Maj 15:26 ,

urgjend shitet Shtepi prej 130m2 ne Kacanik

18 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
22 Pri 21:41 ,

shes urgjent tok

Numri i dhomave: 4
20 Pri 20:27 ,

shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
04 Jan 12:40 ,

Shitet Shepia

Numri i dhomave: 5
24 Dhj 23:02 ,

Shtepia Ne Shitje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
02 Nën 13:36 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Tet 20:48 ,

shes shtepi ne han te elezit

99 000 EUR

Numri i dhomave: 9
01 Gush 22:01 ,

Villa te drunit

Numri i dhomave: 5
10 Korr 20:47 ,

Shitet shtepi 300m2

Numri i dhomave: 4
03 Qer 13:19 ,

Shtepi ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
25 Pri 13:02 ,

Shtepi prej 300m2 ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
20 Pri 13:43 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 6
11 Pri 17:36 ,

Shtepi ne Kacanik

Numri i dhomave: 4
04 Mar 22:46 ,

Shtepi dhe truall

Numri i dhomave: 6
03 Mar 00:22 ,

Shitet Shtepi

Numri i dhomave: 2
11 Shk 11:02 ,

shtepi me oborr

Numri i dhomave: 2
06 Shk 13:09 ,

shitet shtepija

Numri i dhomave: 2,5
25 Jan 21:20 ,

Shtepi ne Kaqanik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
22 Nën 13:07 ,

Shtepia ne Kacanik

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
13 Nën 10:25 ,

Shitet Shtepia 2 Kateshe

Numri i dhomave: 5
04 Sht 19:06 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 6
25 Gush 10:11 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
19 Gush 22:03 ,

Shtepi ne Kacanik

Numri i dhomave: 10

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione