Kastriot | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:52 ,

Shitet Shtëpia 160m2 ne 4 ari në Milloshev

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
24 Pri 15:01 ,

Dritare të plastikes

Numri i dhomave: 1
22 Mar 18:13 ,

Shes shtepin

1 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Shk 18:40 ,

Shes Shtepin

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
21 Jan 21:16 ,

Shitet kulmi 12.5x9.5

Numri i dhomave: 3,5
03 Jan 19:37 ,

Shiten shtepitë në Obiliq

Numri i dhomave: 10
03 Jan 02:29 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Dhj 20:23 ,

Shitet termo ne gjendje te rregullt

80 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Dhj 10:12 ,

Shitet kulmi

1 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 18:09 ,

Kulem per shpi

1 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 18:09 ,

Kulem per shpi

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
24 Nën 18:09 ,

Kulem per shpi

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
09 Nën 12:52 ,

Durres, Ura e Dajlanit, apartament me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Nën 08:01 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Nën 11:06 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Nën 10:35 ,

Shitet shtepia me 2 parcella

87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Tet 19:07 ,

Shtepi

139 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Tet 23:00 ,

Shitet apartament 1+1, plazh Durrës

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Tet 11:07 ,

Shitet shtepia me 20ari truall

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Tet 10:50 ,

Shitet shtepia me gjithe truall 20 ari

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Tet 14:45 ,

Shes shtepine per perdorim te materialit

1 500 EUR

Numri i dhomave: 9
20 Sht 18:28 ,

Shitet shtepia

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Sht 20:04 ,

Shitet Ndertesa ne Qender te Kastrioti me 12.5 Ari

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
14 Sht 18:49 ,

Shitet shtepia

139 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Sht 16:11 ,

Shet Shtepi ne Lazarev

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Gush 11:48 ,

Shitet Shtepia me 200m2 ne Obiliq

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
28 Korr 22:43 ,

Shtepi ne Kastriot

Numri i dhomave: 5
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Korr 20:11 ,

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 6
04 Korr 17:06 ,

Leshohet me qera

Numri i dhomave: 3
19 Qer 16:16 ,

Shtëpia me 2 hektar tokë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Mar 20:38 ,

Shitet Shtepia 100m2 me 10 ari truall

Numri i dhomave: 3
07 Mar 19:48 ,

Shitet komoda për TV

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
03 Mar 18:53 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Shk 16:42 ,

Shtepi 6km larg prishtines

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Jan 16:48 ,

Shtepi ne Kastriot

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
15 Jan 15:24 ,

Shes shtepin me lokal

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
11 Jan 10:14 ,

SHITET DUPLEX TEK KODRA E DIELLIT 2!

199 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione