Klinë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 15:29 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 10
15 Maj 08:09 ,

SHITET SHTEPIJA

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
30 Pri 19:35 ,

Shes shtepi apo ndrroj me banes 110m2 emobiluar 37500e

37 500 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Pri 15:38 ,

Shes Shtepin e Re ne Kline

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
14 Pri 10:36 ,

Shitet prona ne Kline

Numri i dhomave: 8
26 Mar 08:54 ,

Qeremide

Numri i dhomave: 1,5
23 Mar 17:13 ,

��SHITET SHTËPIA - PEJË��

320 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
28 Shk 11:23 ,

��SHITET SHTËPIA ME 15 ARI - PEJË��

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Shk 19:54 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 6
18 Jan 13:29 ,

Shtepin 4katshe e mobiluar me 40 ari truall

114 300 EUR

Numri i dhomave: > 10
08 Nën 17:27 ,

Shitje shtëpie

235 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
21 Tet 12:16 ,

Pisha

05 Sht 15:55 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
30 Korr 12:17 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
22 Korr 17:21 ,

shtepi dhe troje

1 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Qer 16:55 ,

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
24 Maj 15:16 ,

Shitet shtepia dy kat me 12 ari truall 130mijë€

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
03 Maj 20:31 ,

Shtepin me lokale per biznes

Numri i dhomave: 6
07 Pri 15:36 ,

shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 2
08 Mar 17:19 ,

Shtepi me qera 100 m2

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Shk 18:17 ,

Roleta te jshtme Alumini 35 E metra me montim

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 10
03 Dhj 17:58 ,

Jepen Lokalet me qira

Numri i dhomave: > 10
20 Tet 21:39 ,

Shtepia

Numri i dhomave: 4
20 Tet 21:30 ,

Shpia

Numri i dhomave: 4
04 Sht 23:29 ,

Shtepi

63 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
04 Sht 17:20 ,

Urgjent shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
10 Gush 20:48 ,

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 10
21 Qer 18:14 ,

Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Qer 14:47 ,

shtepi

Numri i dhomave: 3,5
21 Maj 15:19 ,

Okazion

360 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Maj 22:00 ,

Shitet shtepija ne Kline te Begut

65 000 EUR

Numri i dhomave: 10
13 Pri 10:45 ,

Ndertimtari e Lart

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
22 Mar 09:08 ,

plane per shtepi

Numri i dhomave: 4
06 Mar 21:39 ,

shtëpi

Numri i dhomave: 7
06 Mar 21:26 ,

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
22 Nën 22:36 ,

SHITE SHTEPIJAT

Numri i dhomave: 8
20 Tet 13:27 ,

Shtepi per shitje apo ndrrim

119 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Gush 09:21 ,

Shtepija ne Shitje

Numri i dhomave: 6

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione