Klinë | Vendbanime | Shtëpi

Dje 15:28 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 10
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Korr 16:48 ,

shtepi dhe troje

1 EUR

Numri i dhomave: 6
06 Korr 16:32 ,

Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari

87 500 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Korr 22:40 ,

Ipet Shtepia me qera

40 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Qer 16:55 ,

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
14 Qer 19:00 ,

Shtepin 4katshe e mobiluar me 70 ari truall

122 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
24 Maj 15:16 ,

Shitet shtepia dy kat me 12 ari truall 130mijë€

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
09 Maj 21:25 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 6
03 Maj 20:31 ,

Shtepin me lokale per biznes

Numri i dhomave: 6
07 Pri 15:36 ,

shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 2
31 Mar 21:15 ,

Shes Shtepine 5 Ari en emen temin personal

23 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Mar 17:19 ,

Shtepi me qera 100 m2

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Shk 18:17 ,

Roleta te jshtme Alumini 35 E metra me montim

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 10
06 Shk 12:40 ,

Shitet shtepia me 5.5 ari

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
06 Shk 12:40 ,

Shitet shtepia me 5.5 ari truall

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Dhj 17:58 ,

Jepen Lokalet me qira

Numri i dhomave: > 10
20 Tet 21:39 ,

Shtepia

Numri i dhomave: 4
20 Tet 21:30 ,

Shpia

Numri i dhomave: 4
04 Sht 23:29 ,

Shtepi

63 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
04 Sht 17:20 ,

Urgjent shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
10 Gush 20:48 ,

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 10
21 Qer 18:14 ,

Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Qer 14:47 ,

shtepi

Numri i dhomave: 3,5
21 Maj 15:19 ,

Okazion

360 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Maj 22:00 ,

Shitet shtepija ne Kline te Begut

65 000 EUR

Numri i dhomave: 10
13 Pri 10:45 ,

Ndertimtari e Lart

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
22 Mar 09:08 ,

plane per shtepi

Numri i dhomave: 4
06 Mar 21:39 ,

shtëpi

Numri i dhomave: 7
06 Mar 21:26 ,

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
22 Nën 22:36 ,

SHITE SHTEPIJAT

Numri i dhomave: 8
20 Tet 13:27 ,

Shtepi per shitje apo ndrrim

119 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Gush 09:21 ,

Shtepija ne Shitje

Numri i dhomave: 6
15 Gush 17:42 ,

prodajem kucu i 5 hektara zemlje

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Gush 00:39 ,

Shtepija ne Shitje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Korr 23:21 ,

Shitet shtepia ne Kline afer lumit

Numri i dhomave: 7
06 Qer 14:40 ,

Shtepi dhe truall

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Qer 00:45 ,

Gashi

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 10
13 Maj 23:04 ,

Shtepi me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 11:11 ,

shqipe

Numri i dhomave: 8
23 Pri 13:36 ,

Shiten dy shtepi ne Shtupel te Klines

Numri i dhomave: 8
17 Jan 21:31 ,

Shitet Shtepija ne Kline!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Në fillim