Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lipjan | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:28 ,

Shes shtëpin

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:42 ,

Shitet shtepia

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
09 Qer 23:53 ,

shitet trulli

Numri i dhomave: 1,5
08 Qer 03:31 ,

shitet trulli

Numri i dhomave: 1
08 Qer 03:29 ,

Shpija nshitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
31 Maj 09:50 ,

Shitet Shtepia ne Lipjan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
23 Maj 19:58 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
13 Maj 03:07 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 5
25 Pri 01:41 ,

Shtepi me qira ne Lipjan

90 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Pri 01:34 ,

0000

1 111 111 111 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Pri 01:34 ,

Shes shpijen

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
21 Pri 15:11 ,

shitet

Numri i dhomave: 6
20 Pri 10:41 ,

Shitet shtepia e re e gatshme per banim

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Pri 00:49 ,

Shiten Dyer e Dritare

Numri i dhomave: 10
18 Pri 22:25 ,

shtepi 2 kat

100 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Pri 01:27 ,

shtepi 2 katahe

100 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Pri 12:28 ,

Shtepia Shitet - Lipjan

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
15 Pri 17:02 ,

shtepia dhe ndaras lokal 270meter katror

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Mar 21:50 ,

Shtëpi në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Mar 21:50 ,

Shitet shtëpia me 4 ari oborr

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Mar 21:32 ,

Ipet shtepia me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Mar 06:53 ,

Lokal

460 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Mar 06:56 ,

Shes shpijen

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
06 Mar 05:19 ,

Shiten 28 ari tok Lipjan

365 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Mar 00:33 ,

Shiten Dyer e Dritare Alumini 045-632-394

Numri i dhomave: > 10
02 Mar 06:09 ,

Lokal

460 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Shk 08:58 ,

Lokal

460 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Shk 08:58 ,

Lokal

460 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Shk 15:45 ,

shtepi dy kat

11 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Shk 14:13 ,

Shitet shtepia ne Lipjan me 4 ari tok

47 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Shk 14:00 ,

Shpija nshitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione