Mitrovicë | Vendbanime | Shtëpi


Sot 19:57 ,

Shtepi ne Mitrovice

28 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:43 ,

shitet

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 16:51 ,

Shes 2 shtepi me oborr

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 16:51 ,

Shes 2 shtepi me oborr

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Dje 13:38 ,

Shtepija me 5.5 ari ñe shitje

Numri i dhomave: 6
Dje 08:36 ,

Ne qender

Numri i dhomave: 8
20 Shk 21:55 ,

Shtepi Në Mitrovice

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
20 Shk 14:00 ,

Shtepija ne Shipol te Mitrovices

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Shk 02:43 ,

shitet shtepia

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 120
19 Shk 21:51 ,

Shtepia e gatshme per banim

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
19 Shk 20:07 ,

shitet shtepina 3 katshe boj ndrrim

Numri i dhomave: 3
19 Shk 20:05 ,

Shitet shtepija me dy lokale

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
19 Shk 20:05 ,

Shitet Lokali ne qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
19 Shk 20:04 ,

shitet lokali boj dhe ndrrim

Numri i dhomave: 3,5
19 Shk 11:05 ,

Shitet shtepia n'qender t'Mitrovices

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Shk 09:22 ,

SHTËPIA në SHITJE

Numri i dhomave: 5
18 Shk 11:35 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
15 Shk 16:08 ,

Shes 2 shtepi me oborr

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
14 Shk 21:04 ,

Shitet shpia ne lagjen bair

120 EUR

Numri i dhomave: 10
13 Shk 15:07 ,

Shitet Shtepia dhe 3.7 ari toke ne Mitrovicë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Shk 10:53 ,

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 3
13 Shk 10:50 ,

Shtepia në shitje

Numri i dhomave: 3
13 Shk 10:49 ,

Shtëpit në shitje

Numri i dhomave: 4
13 Shk 10:47 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 3,5
13 Shk 10:33 ,

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 2
13 Shk 08:25 ,

Shtepi

28 500 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Shk 23:00 ,

Shitet Shtepia

29 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Shk 08:38 ,

Shitet shpia ne mitrovic

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
09 Shk 21:47 ,

SHITET SHTEPIA

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim