Shtepi | Mitrovicë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:45 ,

Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi në Tunell të Parë

81 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 14:06 ,

Shtepi, restaurant, lokal

Numri i dhomave: 10
12 Maj 22:55 ,

Shtepi Në Mitrovice

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
11 Maj 17:00 ,

Shtepi ne shitje dhe ndrrim me banes

28 500 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Maj 16:52 ,

Shtepi

28 500 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Maj 22:21 ,

Shpija ne Shitje

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Maj 12:21 ,

Qiradhënje per pushime: Shtëpi me Garazhë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
02 Maj 10:27 ,

shtëpi me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
28 Pri 21:36 ,

Shtepi me 6 ari oborr nr 049522220

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 18:46 ,

Shtepi Exlusive _RENT HOUSE....

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
06 Pri 10:00 ,

shtepi ne zhabar te poshtem 182.33

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Pri 16:35 ,

Leshohen me qira ose shiten 2 shtepi

Numri i dhomave: 6
27 Mar 10:45 ,

Shes një shtëpi në Mitrovica

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
23 Mar 19:34 ,

Shtepi ne Mitrovice

Numri i dhomave: 4
23 Mar 16:24 ,

shitet

50 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 110
07 Mar 21:07 ,

Shtepi me qera ne lagjen bajr

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Shk 20:55 ,

Suhodoll

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Shk 15:24 ,

Perafersisht 6 ari

244 444 444 444 EUR

Numri i dhomave: 9
12 Shk 18:01 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
11 Shk 13:47 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
11 Shk 13:41 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
07 Shk 13:08 ,

Ipet Shtepia me Qira (80 m2)

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Shk 22:01 ,

Shtepi Konteiner Villa

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Jan 20:49 ,

Shiten 2 Shtepi ne Shipol - Mitrovicë

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Jan 23:41 ,

Shtepi ne Mitrovice

Numri i dhomave: 5
23 Jan 21:16 ,

vila/shtepi ne shitje

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
28 Dhj 15:59 ,

Shtepi prej 280m2 ne Mitrovice

Numri i dhomave: 5
26 Dhj 13:41 ,

Shes 4 shtepi ne Shipol te Mitrovices

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
20 Dhj 19:36 ,

Shtepia ne shitje.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
12 Dhj 20:07 ,

Mobilje per shtepi

80 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 12:29 ,

Shtepi me qera.

Numri i dhomave: 3
17 Nën 20:59 ,

SHTEPI ME QIRA per FAMILJAR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
30 Tet 16:35 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 3
25 Tet 20:14 ,

Shtëpi në shitje në Nish, Serbi

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
24 Tet 11:05 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Tet 14:46 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 3,5
17 Tet 12:55 ,

Shtepi me 6 Ari tokë

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
06 Tet 10:27 ,

Shes Planin

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione