Shtepia | Mitrovicë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:01 ,

Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi në Tunell të Parë

81 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
11 Maj 17:00 ,

Shtepi ne shitje dhe ndrrim me banes

28 500 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Maj 16:52 ,

Shtepi

28 500 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Maj 02:01 ,

2 shtepia në shitje

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Maj 22:21 ,

Shpija ne Shitje

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Maj 12:21 ,

Qiradhënje per pushime: Shtëpi me Garazhë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Maj 22:31 ,

Shitet shtepia Mitrovice

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
05 Maj 19:01 ,

Shitet parcela - ish Furra Kabashi në Shipol

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
02 Maj 15:51 ,

shitet

48 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Maj 07:04 ,

Shtepija tunel T’par.

30 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
28 Pri 21:36 ,

Shtepi me 6 ari oborr nr 049522220

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Pri 21:36 ,

Shitet shtepia me 6 ari oborr

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Pri 13:42 ,

Shes shtepin

Numri i dhomave: 3
23 Pri 20:30 ,

SHTEPIA NE SHITJE OSE NDRRIM ME BANES

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
20 Pri 18:00 ,

Shes ose ndrroj me banes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Pri 17:47 ,

Shitet Shtëpia në qytet Mitrovicë

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Pri 22:04 ,

Shitet Shtepia

29 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
15 Pri 18:46 ,

Shtepi Exlusive _RENT HOUSE....

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
14 Pri 10:07 ,

Shtepia ne shitje

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Pri 22:50 ,

ipet shtepia me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
08 Pri 16:28 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
06 Pri 10:00 ,

shtepi ne zhabar te poshtem 182.33

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Pri 21:26 ,

shitet

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Mar 01:30 ,

Shitet Shtepia shum afer qendres.

98 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Mar 16:54 ,

shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 1,5
19 Mar 19:57 ,

Shes ose ndrroj me banes

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
09 Mar 13:57 ,

Shitet shtepia n'qender t'Mitrovices

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
07 Mar 21:07 ,

Shtepi me qera ne lagjen bajr

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 22:13 ,

Shtepia shitet

Numri i dhomave: 6
28 Shk 22:12 ,

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
23 Shk 20:55 ,

Suhodoll

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Shk 18:01 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
11 Shk 13:41 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 4
10 Shk 17:52 ,

Shtepia Ne Shipol-Mitrovice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
10 Shk 17:52 ,

Shitet shtepia ne Shipol afer QTA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
10 Shk 17:52 ,

Shitet Shtepia ne Shipol

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
07 Shk 13:08 ,

Ipet Shtepia me Qira (80 m2)

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Shk 14:05 ,

shtepia ne shitje ne trepqe

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia | Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione