Pejë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:30 ,

Shtepia ne shitje

72 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 09:06 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 7
Sot 08:13 ,

SHES SHTEPIN ME 12 ARI TRUALL

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 03:25 ,

..

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Dje 15:31 ,

Shitet Shtepia ne Peje Afer Gjimnazit

150 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 13:51 ,

Shtepi ne shitje ne qender

Numri i dhomave: 9
Dje 00:50 ,

Urgjent

Numri i dhomave: 6
Dje 00:16 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
07 Mar 22:43 ,

Shitet apo ndrohet

Numri i dhomave: 4
07 Mar 14:18 ,

Shtepi afer Fidanishtes

85 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 12:34 ,

Çerdhe për fëmijë

Numri i dhomave: 5
07 Mar 10:28 ,

Shitet urgjent shtepia ne peje

Numri i dhomave: 3,5
07 Mar 10:05 ,

Shtepi ne ndertim P+P me 6ari

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Mar 20:00 ,

Shtepia ne shitje Peje

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
06 Mar 20:00 ,

Shtepia ne shitje Peje

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
06 Mar 18:18 ,

shes shtepine ne taslixhe

Numri i dhomave: 4
06 Mar 16:25 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 5
05 Mar 12:31 ,

Shitet

Numri i dhomave: 4
05 Mar 10:59 ,

Jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
04 Mar 12:58 ,

Shtepia ne shitje,Vitomiricë

Numri i dhomave: 5
04 Mar 09:03 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
03 Mar 00:25 ,

HOME VIP NESE DONI TA SHITNI PRONEN SHPEJTË

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
03 Mar 00:24 ,

HOME VIP SHETË SHTEPI 36 mij€ VITOMERICË

36 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Mar 00:24 ,

HOME VIP SHET SHTEPI DYQAN vitomeric 38mij Euro

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
03 Mar 00:23 ,

HOME VIP SHET 6.5 ari më SHTEPI ne DARDANI -1 .

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
03 Mar 00:23 ,

HOME VIP SHETË 5.25ari 24 mij Eu ESHTË SHITUR

24 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1
03 Mar 00:22 ,

HOME VIP SHETË SHTEPIN më 8ari NË VITOMERIC 120mi€

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Mar 00:21 ,

HOME VIP NDRRON BANESEN 89m2 me SHTËPI

Numri i dhomave: 3,5
03 Mar 00:21 ,

HOME VIP SHETË SHTEPI TE Shkolla 8 marsi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 10
03 Mar 00:20 ,

HOME VIP SHETË 5.45ari Troll Te shkolla Ekonomike Pejë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
03 Mar 00:20 ,

HOME VIP SHETË SHTEPIN 40 mij€ në VITOMERICË me4ha

40 000 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Mar 00:20 ,

HOME VIP SHET SHTEPI ME SUPER PLAN ME4 ari 80 mij€

80 000 EUR

Numri i dhomave: 7

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione