Shtepi me qira | Pejë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qira,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qira Të gjitha | Shtëpi | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Tet 09:54 ,

shtepi me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Sht 11:55 ,

Shtèpi me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Gush 14:56 ,

Shtepi ose banes me qira

1 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
05 Gush 08:08 ,

Rruga 5 Maji, shtepi me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
29 Qer 19:08 ,

Shtepi me qira

28 Qer 00:28 ,

Shtepi 100m2

Numri i dhomave: 3
06 Maj 17:20 ,

shes shtepine ne taslixhe

Numri i dhomave: 4
04 Jan 20:19 ,

Shitet Shtepia ne Banje te Pejes Iligje.

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
25 Tet 20:46 ,

ipet ne qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
10 Sht 18:04 ,

Shtepi Extra kvalitetme Mobile komplet

225 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Pri 15:34 ,

Shtepi Banimi

Numri i dhomave: 3,5
16 Nën 23:05 ,

Shtepi me qira

11 111 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
10 Sht 14:46 ,

Shtepi me Qira

Numri i dhomave: 1,5
19 Gush 15:47 ,

Ipet shtepia me qira

Numri i dhomave: 4
25 Qer 01:00 ,

Vill ne Rugove fshati reka e allages

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Mar 15:53 ,

JAPI ME QIRA

Numri i dhomave: 2,5
23 Jan 01:00 ,

shtepi

Numri i dhomave: 8
07 Qer 21:44 ,

Shtepi me Qira ne Kapeshnic ne Peje

Numri i dhomave: 6
26 Dhj 11:59 ,

Shtëpi me qira, 5 minuta larg korzes

Numri i dhomave: 6
19 Dhj 07:05 ,

Shtëpi me qira, komplet e mobiluar

Numri i dhomave: 6
19 Dhj 07:05 ,

Shtëpi me qira, 5 minuta larg korzes

Numri i dhomave: 6
19 Dhj 07:05 ,

Shtëpi me qira te xhamia e kuqe

Numri i dhomave: 6
12 Dhj 16:54 ,

Shtëpi me qira në Kapeshnicë

Numri i dhomave: 6
29 Nën 23:44 ,

shtepi me qira

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
11 Korr 19:49 ,

Shtepi ose dhom ose vikenduca me qira ne ulcin

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
28 Qer 07:01 ,

Shtepi me qera ne qender te Pejes

Numri i dhomave: 9
21 Shk 22:44 ,

Shtepi me qira ne kuqishte

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 6
13 Dhj 19:57 ,

shtepi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Dhj 17:54 ,

Kerkoj shtepi

04 Dhj 23:00 ,

Shtepi per investim 4 banesa 600EU/muaj

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Sht 23:47 ,

SHTEPI ME QIRA

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qira | Të gjitha | Shtëpi | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione