Bardhosh | Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bardhosh ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bardhosh Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 23:02 ,

Shitet Shtepia ne lagjen Bardhosh

70 200 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
26 Mar 13:17 ,

Shitet Shtepia

14 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
11 Jan 21:18 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 1
10 Sht 19:36 ,

Shtepia ne shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Qer 15:17 ,

Shitet shtepia ne Bardhosh

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Qer 21:47 ,

Shitet shtepia ne Bardhosh

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Pri 21:42 ,

Shitet Shtepia ne bardhosh 3 ari

77 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Mar 20:22 ,

Shitet shtepia ne Bardhosh

Numri i dhomave: 6
02 Mar 22:40 ,

Shes shtëpi në Prishtinë

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
02 Mar 00:08 ,

Shtepia në Prishtine

Numri i dhomave: 6
30 Dhj 23:05 ,

shitet shtepia

87 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
08 Nën 12:59 ,

leshoj shtepi me qira ne bardhosh restoran aroma

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
05 Nën 15:35 ,

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 6
18 Tet 02:04 ,

shtepia ne shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Sht 09:11 ,

Shitet shtepia

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Gush 22:31 ,

Shtepi ne Prishtine

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
10 Gush 12:48 ,

Shitet shtepia 2 katshe

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
18 Korr 17:26 ,

Shitet shtepia

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
09 Korr 09:27 ,

shitet shtepia

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
04 Qer 21:05 ,

Shes shtepin me 3ari

Numri i dhomave: 2
12 Pri 23:16 ,

Shitet shtepia dy kateshe ne bardhosh

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
30 Mar 16:30 ,

Leshohet lokali me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Mar 21:33 ,

Shitet shtëpia

320 000 EUR

Numri i dhomave: 7
03 Mar 13:50 ,

Shtepia ne shitje SH283

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
28 Jan 23:15 ,

Shtepija ne Fshatin Bardhosh

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
15 Nën 15:08 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 5
03 Tet 10:39 ,

Shes Shtepin ne Bardhosh 4.5 Ari

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
26 Gush 02:16 ,

Shes shtepin 2kat me 5 ari truall ne Bardhosh

92 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
28 Qer 17:43 ,

Shitet shtepia ne bardhosh

Numri i dhomave: 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bardhosh | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione