Qendresa | Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi

Dje 19:26 ,

Shtepi Luxury house 4 rent/SALE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 19:18 ,

Shtepi moderne / mansion

299 000 EUR

Numri i dhomave: 8
15 Sht 06:36 ,

Shitet shtepia

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Gush 09:11 ,

Jepet me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
20 Gush 00:07 ,

Shitet shtepia ne " Lagjen Qendresa " ne Veternik

185 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Korr 19:50 ,

Shes/Ndrroj Shtepine Ne Veternik

1 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Qer 22:53 ,

Shitet Shtepia ne Lagjen "Qendresa" ne Veterrnik

185 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Maj 16:02 ,

SHTEPI 364m2 NE LAGJEN QENDRESA

299 000 EUR

Numri i dhomave: 8

  • qendresa në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Qendresa në kategorinë Shtëpi
  • qendresa në kategorinë Shtëpi
  • Qendresa në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • qendresa në kategorinë All Category
  • qendresa në kategorinë All Category
  • Qendresa në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim