aktash | Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aktash,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj aktash Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:36 ,

Objekt/ Shtëpi për Shtije

Numri i dhomave: > 10
16 Qer 08:56 ,

Shtepi me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Qer 17:45 ,

Ofrohet me qira kati i shtepise 180m2 ne AKTASH 399 €

399 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
01 Qer 16:36 ,

Shtepi me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
31 Maj 13:51 ,

Leshohet shtepia me qera per zyre ne Aktash

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
29 Maj 17:57 ,

Shtëpi me qira në lagjen Aktash

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
26 Maj 10:05 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Pri 11:22 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Mar 18:55 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Mar 10:58 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Mar 12:32 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Mar 18:54 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Mar 17:56 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Mar 17:56 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Mar 20:56 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
04 Mar 12:01 ,

SHTEPI NE SHITJE NE AKTASH

340 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
12 Shk 13:40 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Shk 09:17 ,

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Shk 09:24 ,

Shitet shtëpija

Numri i dhomave: > 10
20 Jan 12:40 ,

Shtepi me qera House for rent

330 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
18 Dhj 11:04 ,

Dhoma te lira me qira per studente Aktash

55 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
15 Dhj 18:44 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 8
01 Dhj 19:49 ,

Leshoj dhoma me qera

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
29 Nën 11:26 ,

Apartment for rent in Aktash / Prishtina

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Nën 11:15 ,

Apartment for rent in Aktash / Prishtina

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Nën 09:54 ,

Dhoma te lira me qira per studente Aktash

55 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
19 Nën 15:08 ,

Leshohet me qera ne aktash shtepia per zyre

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj aktash | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione