germi | Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe germi,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj germi Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 09:51 ,

Leshohet me Qera Shtepia ne Prishtine

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
14 Sht 14:38 ,

Shtepia e mobiluar 500 m2 me 3 ari Germi

340 000 EUR

Numri i dhomave: 7
31 Maj 19:09 ,

Shtepi ekskluzive ne Germi

780 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Maj 12:02 ,

Ipet Shtëpia me Qera Në Gërmi

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
28 Gush 14:20 ,

Jap shtepin me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
26 Gush 00:11 ,

Banes me qera ne Prishtine 150 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
30 Maj 10:08 ,

SHTEPI PER MERGIMTAR ME QIRA - VERES

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
09 Maj 22:28 ,

Shes truall me gjithe shtepi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Pri 20:29 ,

Shitet Shtepi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Mar 14:07 ,

Shtepi me qira SHQ282

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
20 Shk 10:39 ,

Shtëpi me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
25 Dhj 13:06 ,

Leshohet Shtepia me Qera

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
09 Maj 20:42 ,

Shes shtepin

480 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Maj 20:34 ,

Leshoj shtepin me qera

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
15 Jan 01:34 ,

Trualli ne qender te Prishtines

429 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Tet 18:47 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
04 Sht 13:11 ,

Shtepi me qira ne germi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
26 Maj 10:00 ,

LESHOHET SHTEPIA ME QIRA NE GERMI 1.200 € - AUK

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj germi | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione