taslixhe | Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi

13 Tet 17:35 ,

Kat i shtepise me qira ne Taslixhe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
13 Sht 22:06 ,

Ipet me qera shpija

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Sht 16:55 ,

Lshohet me qira

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Gush 18:46 ,

Taslixhe

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Gush 15:58 ,

Shtëpi me qera

Numri i dhomave: 2,5
02 Korr 10:32 ,

Shtepi ne taslixhe 1 Prishtine

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Mar 17:29 ,

Taslixhe 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
11 Mar 15:00 ,

ipet me qira taslixhe 4 min larg sheshit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Jan 15:09 ,

Shitet Toka ne Taslixhe 2

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
30 Nën 15:35 ,

Shtepi dhe lokal me qira

1 950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
01 Nën 10:30 ,

Kat shtepie me qira, hyrje të veqant vetem 120 E

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Tet 11:01 ,

Garazhe ne Prishtine

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Tet 15:25 ,

SHES SHTËPINË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 14:07 ,

URGJENT SHES SHTËPINË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 14:07 ,

SHES URGJENT SHTËPINË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 14:07 ,

URGJENT SHES SHTËPINË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 14:06 ,

SHES URGJENT SHTËPINË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 14:06 ,

URGJENT SHES SHTËPINË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 12:50 ,

Shtëpi dhe lokal me qira

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
01 Sht 18:52 ,

Shtepi me Qera Taslixhe e Mobiluar

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
04 Korr 11:08 ,

Shitet Shtepia ne Taslixhe

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
01 Korr 11:06 ,

Shitet shtëpia me 6 ari truall

174 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Kërkime të ngjashme

Taslixhe taslixhe Taslixhe taslixhe

Në fillim