Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje në Veternik - Gjeni shtëpinë ideale në MerrJep

Po kërkoni një shtëpi në shitje në Veternik për të blerë? Ne mund të ju ndihmojmë. Ne ofrojmë të gjitha shpalljet më të fundit të pronave në treg në zonën tuaj të zgjedhur.


Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi në shitje në Veternik të sipërfaqeve të ndryshme, shtëpi me oborr, të mobiluara, 2 katëshe, 1 katëshe dhe shtëpi të tjera të përshtatshme për banim familjar.

05 Gush 16:19
Linku:
,

Shitet Shtepia ne "PRIAM VILLAGE"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
03 Gush 09:43
Linku:
,

Shitet Shtepia ne "PRIAM VILLAGE"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

14 Jan 00:00 ,

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE.

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
13 Jan 23:48 ,

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE.

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Dhj 11:41 ,

Shtëpi në Shitje.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 7
12 Dhj 15:25 ,

SHTEPIA NE SHITJE / JIPET ME QIRA

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Dhj 08:25 ,

Shtepia me qera Veternik

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
26 Nën 20:07 ,

Shtepi 413m2 në shitje në Veternik

219 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Nën 08:56 ,

Ofrohet për #QIRA shtëpi 250m² në lagjen Qendresa

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Nën 08:56 ,

Ofrohet për #QIRA shtëpi 250m² në lagjen Qendresa

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
07 Tet 09:24 ,

Shitet

1 300 EUR

Numri i dhomave: 7
02 Tet 10:40 ,

Shitet

1 300 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
26 Sht 00:19 ,

Shitet

Numri i dhomave: 7
21 Sht 10:10 ,

Shitet

Numri i dhomave: 7
16 Sht 11:35 ,

Shitet

Numri i dhomave: 7
09 Sht 12:24 ,

Shitet

Numri i dhomave: 7
07 Sht 13:30 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 7
22 Gush 11:45 ,

SHES SHTEPI VETERNIK

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
05 Gush 10:53 ,

Shtëpi në shitje

Numri i dhomave: 6
31 Korr 08:17 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Korr 23:53 ,

SHTEPIJA VETERNIK

Numri i dhomave: 4
13 Korr 18:54 ,

Shes/Ndrroj Shtepine Ne Veternik

1 EUR

Numri i dhomave: 8
04 Korr 10:27 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 7
30 Qer 09:00 ,

Shtepi ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Qer 19:36 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 7
01 Qer 12:35 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Maj 09:25 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 7
20 Maj 19:28 ,

Shtepi ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 7
29 Pri 16:53 ,

Shtepi ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 7
22 Pri 16:12 ,

Shtëpi në shitje në Veternik!

520 000 EUR

Numri i dhomave: 9
19 Pri 15:26 ,

Ipet me qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5

A po kërkoni një shtëpi në shitje në Veternik apo shtëpi të re për të jetuar? Shumë njerëz duan të vendosen në një zonë të re banimi, por mund të jetë e vështirë të gjejnë një shtëpi të përshtatshme për banim.


Platforma MerrJep.com ju ofron zgjedhje të shumta në shpalljet për shtëpi në shitje në Veternik. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe do të gjeni mijëra shpallje për shtëpi në shitje në Veternik të postuara direkt nga pronarët e shtëpive apo agjensione të patundshmërive në Kosovë.


Shtëpi në shitje në Veternik


Nëse po kërkoni të blini një shtëpi në shitje në Veternik, atëherë do të shikoni listat e pronave në dispozicion në platformën tonë. Pavarësisht nëse jeni në treg për një shtëpi në shitje në Veternik, të mobiluar apo të pa mobiluar, me oborr, një katëshe apo më shumë, do të dëshironi të keni qasje në zgjedhjen më të madhe të listave të shtëpive në shitje në MerrJep.com.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju mund të hasni në shpallje të shumta për shtëpi në shitje në Veternik të sipërfaqeve nga më të ndryshmet duke përfshirë shtëpi 420m2, 600m2, 325m2 dhe shtëpi të sipërfaqeve të ndryshme të përshtatshme për familje të vogla, të mesme dhe të mëdha.


Si të kërkoni shpallje për shtëpi në shitje në Veternik nëMerrJep.com?


Nëse jeni në treg për shtëpi në shitje në Veternik dhe nuk dini se nga t'ia filloni kërkimin, tashmë ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Gjatë kërkimit për shtëpi në shitje në Veternik në këtë kategori, ju do të mund të hasni në shpallje të shumta nga pronarët e shtëpive apo nga agjensione të patundshmërisë të cilat mund të plotësojnë kërkesat tuaja për shtëpi në shitje në Veternik.


Mënyra më e mirë e kërkimit e cila shfaq rezultate të sakta, është të shkruani në kutinë e kërkimit "shtëpi në shitje në Veternik". Kjo formë e kërkimit do t'ju shfaqë vetëm shtëpi me lokacion në Veternik të cilat pastaj ju mund t'i rishikoni dhe të vendosni nëse do t'i kontaktoni shpallësit për të vazhduar tutje me procesin e blerjes.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione