Shtepi | Prizren | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Të gjitha | Shtëpi | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 22:09 ,

Shitet shtëpia Urgjent

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:37 ,

SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL

600 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 18:39 ,

Shtepia ne shtije

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:30 ,

Shitet shtepia 4.5 ari ven. Shtepi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:30 ,

Shitet Shtëpia në qendër

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:19 ,

Shtëpia në shtije

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:39 ,

Stepi te market Tafi PZ

Numri i dhomave: 6
02 Mar 21:48 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Mar 19:21 ,

Shtepi se bashku me 2 furrë.

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Mar 17:37 ,

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 7
02 Mar 12:20 ,

Shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Mar 12:16 ,

Shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Mar 11:37 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 7
02 Mar 10:17 ,

Shitet Shtepia ne Lagjen Shkolla e Re

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 10:17 ,

Shtepi ne Prizren

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
02 Mar 10:17 ,

Shtepi ne Prizren

78 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Mar 10:16 ,

Shtepi ne Karajapi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
02 Mar 10:16 ,

Shtepia ne Prizren

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
02 Mar 10:16 ,

Shtepi ne Prizren

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
02 Mar 10:08 ,

shitet shtepia me 4 lokale

360 000 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Mar 23:04 ,

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
01 Mar 22:55 ,

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 12:48 ,

Shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
01 Mar 12:47 ,

SHTEPİ

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
01 Mar 10:43 ,

shtepi per banim

Numri i dhomave: 5
01 Mar 08:30 ,

Shtepi ne Prizren per 37,000 Euro!!

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
01 Mar 05:19 ,

Terzimehall

Numri i dhomave: 6
26 Shk 08:41 ,

Shtepi 2 katshe

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Shk 08:41 ,

Shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Shk 08:41 ,

Shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Shk 08:33 ,

Shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Shk 08:29 ,

Shtepi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
24 Shk 00:08 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 3
22 Shk 16:15 ,

Shtepi me Qira

350 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
13 Shk 14:35 ,

Shitet shtepia

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione