Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qender | Prizren | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qender,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qender Të gjitha | Shtëpi | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:20 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te prizrenit

Numri i dhomave: 5
Sot 10:56 Shtëpi , Prizren

SHITET SHTEPIA-Prizren -Arbane

320 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 22:06 Shtëpi , Prizren

Shtëpi Banimi ne qendër të Prizrenit

625 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Dje 11:00 Shtëpi , Prizren

SHITET SHTEPIA -Prizren

Numri i dhomave: 10
20 Mar 21:23 Shtëpi , Prizren

Leshoj shtepin me qira

Numri i dhomave: 4
20 Mar 17:23 Shtëpi , Prizren

SHTEPI ME OBORR (P+1)

Numri i dhomave: 4
20 Mar 08:21 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te qytetit 3.6 ari

Numri i dhomave: 7
20 Mar 02:19 Shtëpi , Prizren

Shes shtepin me gjith lokal ne qender te qytetit

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Mar 12:43 Shtëpi , Prizren

Leshohet shtepia me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Mar 11:34 Shtëpi , Prizren

Leshoj shtepi me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Mar 11:14 Shtëpi , Prizren

Jipet Dhoma me qera Shtepi

Numri i dhomave: 2
27 Shk 15:18 Shtëpi , Prizren

Shtepi me qira qender qytetit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Shk 13:21 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne Qender te Prizrenit (Foto/Video)

Numri i dhomave: 6
09 Shk 11:07 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8
09 Shk 11:07 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Shk 13:19 Shtëpi , Prizren

Shitet Shtëpia në Bazhdarhane, mbrapa kullave

Numri i dhomave: 6
23 Jan 16:31 Shtëpi , Prizren

Shitet Shtepia 304m2 ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Jan 23:46 Shtëpi , Prizren

Shes shtepine me garazh ne qender te Prizrenit

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
09 Jan 18:11 Shtëpi , Prizren

Shtepia ne shitje ne qender te Prizrenit

Numri i dhomave: 6
07 Jan 09:02 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te qytetit

Numri i dhomave: 5
27 Nën 18:59 Shtëpi , Prizren

LOKALI IPET ME QERRA LUBIZHDË

Numri i dhomave: 2
25 Nën 21:51 Shtëpi , Prizren

Parcella per shtëpi individuale, Prizren qender

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Nën 21:16 Shtëpi , Prizren

Prizren qender 2 shtepi 3 katsh me Qirra

Numri i dhomave: 5
09 Nën 18:26 Shtëpi , Prizren

Shitet 2shtepia afer ortakol prizren qender

280 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Nën 12:20 Shtëpi , Prizren

Shitet 2 shtepi komplett

290 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Tet 00:54 Shtëpi , Prizren

shtet shtepia ne qender te prizrenit ne bazhdarhane perball

Numri i dhomave: 7
29 Tet 00:27 Shtëpi , Prizren

Japim katin me qira, kati eshte i leshum momentalisht

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Tet 00:18 Shtëpi , Prizren

Shtepi 1.75 ari ne qender te qytetit ne Prizren

Numri i dhomave: 7
25 Tet 19:25 Shtëpi , Prizren

Shtepi me Lokal

Numri i dhomave: 7
09 Sht 01:00 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia prizre

Numri i dhomave: 6
09 Sht 00:56 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia me 5 ari vend qender te prizrenit

Numri i dhomave: 6
30 Gush 20:32 Shtëpi , Prizren

Shtepia me Lokal ne Qender Perball Spitalit

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
23 Gush 19:03 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Gush 19:43 Shtëpi , Prizren

shitet shtepija ne qender prizrenit afer qylhanit

Numri i dhomave: 6
13 Gush 14:40 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia ne qender te prizrenit bazhdarhane

Numri i dhomave: 7
13 Gush 14:34 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia ne qender te prizrenit

Numri i dhomave: 6
07 Gush 16:31 Shtëpi , Prizren

Shtëpi në qendër - Prizren

1 200 EUR

Numri i dhomave: 7
06 Gush 09:46 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne Jaglenice, Prizren

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
31 Korr 21:27 Shtëpi , Prizren

Shes shtepine me garazh ne qender te Prizrenit

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
30 Korr 11:51 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepi afer banesa Rient Jaglenic

135 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
27 Korr 23:03 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia ne qender te prizrenit 5 ari vend

Numri i dhomave: 6
27 Korr 22:59 Shtëpi , Prizren

shitet shtepia 5 ari vend bazhdarhane

Numri i dhomave: 6
25 Korr 15:46 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8
18 Korr 17:01 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qender | Të gjitha | Shtëpi | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione