Hidrofor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hidrofor,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hidrofor Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:26 ,

Shitet shtepia ne Qagllavic

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:27 ,

Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
08 Maj 08:46 ,

Shtepia ne Qender te Ulqinit

239 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Mar 18:23 ,

Shitet shtëpia 2-katëshe me 5 ari truall.

86 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Dhj 04:36 ,

Shitet shtepia ne Fushe Kosove

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
20 Dhj 19:36 ,

Shtepia ne shitje.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
10 Sht 15:55 ,

Kati i IV i shtepise me qira ne Velani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
10 Sht 15:55 ,

Kati i shtepise me qira ne Velani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
05 Korr 12:08 ,

Shitet shtepia e mobiliuar me 10 Ari Truall!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
26 Shk 23:02 ,

Shitet shtëpia në Ulqin

Numri i dhomave: 7
22 Korr 12:49 ,

Shtepi+lokale afer shkolles ZENIT ne Besi.

310 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Qer 16:54 ,

Shtepia ne Lagjen Dardania I Gjilan

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
14 Pri 22:07 ,

Shes shtepin ne lagjen nic

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Mar 15:43 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 7
21 Dhj 16:16 ,

Shitet shtempia 100m2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Sht 15:58 ,

Shitet Shtepia

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
28 Gush 10:06 ,

Shpija

73 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Korr 15:37 ,

Shtëpia Shitet

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
12 Qer 08:47 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: 8
12 Qer 08:47 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 8
10 Mar 17:18 ,

Shtepia Shitet- Ndrrim edhe me banesa

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
03 Mar 12:41 ,

shpija

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Dhj 21:21 ,

Shtëpia Shitet

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
16 Dhj 14:16 ,

Shtepi moderne dhe e mobiluar

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Maj 17:49 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: 6
18 Shk 19:42 ,

RISI SHES SHTEPI NE LAGJEN E RE

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Nën 00:11 ,

Shes shtepine!

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
08 Gush 18:24 ,

Pershkrimi

450 000 EUR

Numri i dhomave: 9
17 Korr 17:18 ,

Shtepine ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
09 Korr 11:17 ,

Shtepi ne Ferizaj

55 000 EUR

24 Qer 09:49 ,

Shtepi prej 150m2 ne Ferizaj

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
23 Qer 18:19 ,

Shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
12 Qer 18:08 ,

Shtepi

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
06 Qer 11:56 ,

Shes shtepine

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
02 Qer 15:47 ,

Shtepi prej 118m2 ne Gjakove

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Pri 19:27 ,

Shitet shtepia ne Fushe Kosove

95 000 EUR

Numri i dhomave: 7
04 Mar 14:45 ,

Shtepia ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hidrofor | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione