Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qymyr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Shtëpi

Prishtinë , 18
Pejë , 2
Prizren , 2
Vushtrri , 2
Ferizaj , 1
Gjakovë , 1
Gjilan , 1
Kastriot , 1
Skenderaj , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qymyr,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qymyr Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 12:23 ,

Shtepi Luksoze 3 Kateshe ne Shadervan | Prizren

1 EUR

Numri i dhomave: 6
21 Pri 15:20 ,

Leshohet shtepia me qera 140m2 ne breg te diellit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
06 Jan 14:53 ,

Shtepi ne Kastriot

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
07 Maj 03:52 ,

SHTEPIA NE SHITJE (VETERNIK)

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Korr 16:24 ,

shtëpija ne shitje

235 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Mar 11:05 ,

Shiten 2 shtepi, mbrapa Etc

Numri i dhomave: 4
02 Mar 18:06 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 6
10 Sht 17:37 ,

Shtëpia dhe qerdhja e fëmijve

108 500 EUR

Numri i dhomave: 6
09 Sht 17:00 ,

leshoj shtepin me qera

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
04 Dhj 23:00 ,

Shtepi per investim 4 banesa 600EU/muaj

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
04 Dhj 01:37 ,

Shes ose ndëroj shtëpin 420m2

Numri i dhomave: 6
26 Nën 11:19 ,

shtepi me qera ne

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
06 Nën 17:12 ,

Shtepia me qera ne Prishtine

Numri i dhomave: 4
18 Gush 22:53 ,

Shtepi prej 140m2 ne Prishtine

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
10 Gush 14:40 ,

Shtepia ne Prishtine

320 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qymyr | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Qymyr në kategorinë Shtëpi
  • Qymyr në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • qymyr në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Qymyr në kategorinë Të tjera
  • Qymyr dru në kategorinë All Category
  • Qymyr në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Qymyri në kategorinë All Category
  • Qymyr në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • qymyr në kategorinë All Category
  • Qymyr në kategorinë Materiale për ndërtim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione