Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpija | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Shtëpi

Prishtinë , 229
Pejë , 50
Gjakovë , 39
Gjilan , 38
Prizren , 38
Mitrovicë , 29
Ferizaj , 28
Lipjan , 24
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpija,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shpija Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:33 ,

ME QIRA/SHITET

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sot 07:32 ,

SHITET Shpija me gjithë 20 ari TRUALL

56 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
19 Qer 20:39 ,

Shitet URGJENT , URGJENT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
13 Qer 09:14 ,

Shitet shtepia me 5 ari ne Prizren

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
08 Qer 03:29 ,

Shpija nshitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
06 Qer 23:50 ,

Shitet shpija

170 000 EUR

Numri i dhomave: 8
01 Qer 12:23 ,

Shtepi Luksoze 3 Kateshe ne Shadervan | Prizren

1 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Maj 19:58 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
13 Maj 03:07 ,

Shitet shpija

Numri i dhomave: 5
12 Maj 20:54 ,

Shtepija me qira ne qender Shirokes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Maj 10:52 ,

Jepet me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
09 Maj 01:14 ,

shtëpia në shitje

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Maj 22:32 ,

Shitet Shtëpia

Numri i dhomave: > 10
05 Maj 02:18 ,

SHTEPI NE BERRNICE

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
22 Pri 01:34 ,

Shes shpijen

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
21 Pri 23:17 ,

Shtije shpija

Numri i dhomave: 2
21 Pri 22:40 ,

Shpi me qera 3 dhoma gjumi Vranjevc

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Pri 22:32 ,

shitet shtepija

330 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Pri 13:44 ,

Shpi me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Pri 11:07 ,

Shpi

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 18:13 ,

Shtepia me troll

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Pri 08:59 ,

shitet shtepija ne bazhdarhane

Numri i dhomave: 7
31 Mar 22:56 ,

JEPET SHPIA ME QIRA AFER SPITALIT4a5minut kam

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
20 Mar 13:12 ,

shitet shtepija ne bazhdarhane

Numri i dhomave: 8
16 Mar 18:19 ,

Shitet shtepia

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Mar 06:53 ,

Lokal

460 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Mar 00:19 ,

Shpi me qera ne qender te pejes

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Mar 06:56 ,

Shes shpijen

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
06 Mar 19:52 ,

shitet shpija

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
02 Mar 22:40 ,

Shitet Shtepia Ne qender Drenas

171 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Mar 06:09 ,

Lokal

460 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Mar 23:18 ,

Shpija me Qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpija | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione