Shtepi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Shtëpi

Prishtinë , 4207
Prizren , 720
Gjilan , 678
Pejë , 528
Ferizaj , 512
Mitrovicë , 489
Gjakovë , 319
Vushtrri , 130
Shfaqni të gjitha
Dje 13:08
Linku:
,

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 05:12
Linku:
,

Shtepi ne Shitje

99 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5

Sot 06:23 ,

Shiten Shtepit

Numri i dhomave: 4
Sot 05:12
Linku:
,

Shtepi ne Shitje

99 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sot 01:43 ,

Shtepi me qira ne Marigona Residence

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 01:36 ,

Shitet shtepia luksoze ne podujevë

Numri i dhomave: > 10


Në fillim