Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dyer dritare | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyer dritare,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyer dritare Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:50 ,

Shiten 4 shtepi ne lagjen "Shota"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
26 Qer 16:08 ,

Shtepi ne shitje

185 000 EUR

Numri i dhomave: 7
24 Qer 13:33 ,

Servis per garazha dyer dritare motorra

1 EUR / javor

Numri i dhomave: 9
11 Qer 09:59 ,

Shtëpi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
20 Maj 15:26 ,

Shitje Blerje 365Patundshmeri

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
19 Pri 00:49 ,

Shiten Dyer e Dritare

Numri i dhomave: 10
29 Mar 14:37 ,

shitten paisjet shtepiake

3 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Mar 00:33 ,

Shiten Dyer e Dritare Alumini 045-632-394

Numri i dhomave: > 10
04 Mar 15:49 ,

Shes dyer / dritare

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
16 Shk 11:34 ,

LOKAL & SHTEPI ME QIRA

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
14 Shk 14:09 ,

DEMOLOHET SHTEPIA

Numri i dhomave: 10
13 Jan 01:17 ,

Shitet shtepija

145 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
26 Dhj 19:08 ,

Shitet Shtepia ne Shtime tek Enti special

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
02 Dhj 13:09 ,

Shtepia

Numri i dhomave: > 10
27 Nën 15:14 ,

Paisje shtepie

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
18 Nën 22:34 ,

Shitet shtepia me 5 ari ne rrugen Avdyl Lahaj

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
06 Nën 20:51 ,

Shitet per materjal

1 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Tet 01:13 ,

Shitete Shtepia

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
11 Sht 11:56 ,

SHITET SHTËPIA ME ÇMIM TË VOLITSHËM

130 000 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Sht 21:11 ,

SHTEPITE NE SHITJE

1 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Gush 19:24 ,

Shitet Shpija Ne Rahovec

1 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Qer 13:16 ,

Dyer per garazh - Dyer Dritare

100 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Qer 13:06 ,

SHITET SHTEPIA E CILA DUHET TE RRENOHET

2 500 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Maj 18:13 ,

Lokali ne Shitje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
09 Maj 17:06 ,

Shitje

Numri i dhomave: 6
14 Jan 13:48 ,

Shtepi ne shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Sht 18:32 ,

Shitet shtepija per materijal kulemi dyert te gjit

2 300 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Sht 16:02 ,

Shitet shtepia nga druri

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
29 Maj 17:57 ,

TIRANA LUXURY RESIDENCE 370.000 Eur

370 000 EUR

Numri i dhomave: 8
24 Maj 23:10 ,

NDERTOJM SHTEPI ME QELSA NE DORE

49 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
02 Pri 11:02 ,

Shitet shtëpia në lagjen Ortakollë rreth 3 ari

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyer dritare | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione