Shtime | Vendbanime | Shtëpi

16 Korr 15:28 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
10 Korr 22:18 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 5
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Qer 23:25 ,

Shiten shtepit

1 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Qer 23:06 ,

Shiten shtepit

1 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Qer 20:10 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Mar 12:50 ,

Shitet shtepia ne qender te Shtimes

Numri i dhomave: 3
19 Shk 20:49 ,

Shtepi dhe lokale ne shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Shk 17:46 ,

shtime

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Jan 14:56 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA PETI !

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 17:39 ,

Frigorifer

Numri i dhomave: 1
12 Dhj 10:12 ,

shitet shpia ne davidovc

1 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Sht 12:08 ,

Shitet Shtëpia ne Shtime

Numri i dhomave: 3
27 Gush 17:46 ,

Shitet shtepia ne shtime

Numri i dhomave: 8
27 Gush 17:46 ,

Shitet shtepia n shtime

Numri i dhomave: 8
09 Gush 13:45 ,

shitet shtepia ne davidovc 270m2 20 ari.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Gush 18:48 ,

Shtëpi

Numri i dhomave: 6
18 Korr 21:02 ,

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 22:27 ,

Shitet shtepia ne Godanc te ulet

42 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Mar 14:52 ,

Lokali me qera

Numri i dhomave: 1
10 Mar 20:28 ,

dhoma

300 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 18:27 ,

Jap me qera lokalin 160m katror

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
06 Mar 17:05 ,

Shitet Shtëpia

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Shk 07:27 ,

punojm villa per dy vja qelsa ne dor

Numri i dhomave: 3
24 Shk 07:27 ,

punoj villa te ndryshme

7 900 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Shk 20:51 ,

Shiten dy shtep

Numri i dhomave: 9
01 Shk 16:31 ,

Shiten dy shtepi

Numri i dhomave: 9
14 Jan 18:43 ,

Qeni shitet

200 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Jan 12:11 ,

Prodajem kucu u Pancevo

79 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Jan 18:28 ,

Shitet shpia me 30 ari

Numri i dhomave: 3
31 Dhj 13:14 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 5
15 Nën 15:08 ,

Shes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
15 Gush 10:33 ,

Shes shtepi

Numri i dhomave: 4
20 Korr 07:50 ,

shtepi

Numri i dhomave: 4
21 Qer 16:12 ,

Shtime

Numri i dhomave: 4
12 Maj 12:59 ,

Shtepi dhe truall

Numri i dhomave: 3,5
31 Mar 20:53 ,

shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 19:31 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 4
13 Mar 21:14 ,

Shtepi

2 EUR

Numri i dhomave: 5
Në fillim