Shtime | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Maj 20:55 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
09 Maj 17:56 ,

SHITET SHTEPIA NE SHTIME TE PISHAT

Numri i dhomave: 3
22 Pri 13:38 ,

Shtëpia ne shitje

Numri i dhomave: 4
03 Pri 02:41 ,

TRUALLI NË SHITJE

2 700 EUR

Numri i dhomave: 3,5
14 Jan 12:35 ,

Shtepi dhe lokale ne shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Dhj 02:52 ,

Shitet shtepia ne qender te Shtimes

Numri i dhomave: 3
23 Tet 08:04 ,

Lokkal

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
17 Tet 14:45 ,

Kuća u Smederevu

45 000 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Tet 13:24 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 5
04 Tet 22:41 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 5
21 Sht 08:49 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
04 Sht 17:10 ,

Kuca nisavski okrug

120 000 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Gush 10:38 ,

Shitet kulmi

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Gush 23:55 ,

Shitet apartament 1+1, Golem

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Korr 22:18 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 5
09 Korr 10:25 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Qer 23:25 ,

Shiten shtepit

1 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Qer 23:06 ,

Shiten shtepit

1 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Qer 20:10 ,

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Shk 17:46 ,

shtime

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Jan 14:56 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA PETI !

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 17:39 ,

Frigorifer

Numri i dhomave: 1
12 Dhj 10:12 ,

shitet shpia ne davidovc

1 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Sht 12:08 ,

Shitet Shtëpia ne Shtime

Numri i dhomave: 3
27 Gush 17:46 ,

Shitet shtepia ne shtime

Numri i dhomave: 8
27 Gush 17:46 ,

Shitet shtepia n shtime

Numri i dhomave: 8
09 Gush 13:45 ,

shitet shtepia ne davidovc 270m2 20 ari.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Gush 18:48 ,

Shtëpi

Numri i dhomave: 6
18 Korr 21:02 ,

shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Pri 22:27 ,

Shitet shtepia ne Godanc te ulet

42 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Mar 20:28 ,

dhoma

300 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 18:27 ,

Jap me qera lokalin 160m katror

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
06 Mar 17:05 ,

Shitet Shtëpia

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Shk 07:27 ,

punojm villa per dy vja qelsa ne dor

Numri i dhomave: 3
24 Shk 07:27 ,

punoj villa te ndryshme

7 900 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Shk 20:51 ,

Shiten dy shtep

Numri i dhomave: 9
01 Shk 16:31 ,

Shiten dy shtepi

Numri i dhomave: 9
14 Jan 18:43 ,

Qeni shitet

200 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Jan 12:11 ,

Prodajem kucu u Pancevo

79 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Jan 18:28 ,

Shitet shpia me 30 ari

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione