Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje - Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja vetëm me një klikim

Prishtinë , 4431
Prizren , 1253
Gjilan , 964
Pejë , 697
Ferizaj , 674
Mitrovicë , 591
Gjakovë , 522
Lipjan , 177
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja sot, vetëm duke shikuar shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com.


Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për shtëpi në shitje në lagjen apo qytetin tuaj të preferuar duke përfshirë qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Gjilan dhe qytete tjera të Kosovës.

Dje 12:29
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Dhj 19:18
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

shtepi me qira

2 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
04 Dhj 10:50
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Plane, projekte per shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

Sot 06:49 Shtëpi , Gjilan

SHITET Shtepia 3 Kateshe ME INVENTAR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 06:49 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 540 m2 në shitje Lagjen e Artë

560 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 06:49 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 540 m2 në shitje Lagjen e Artë

560 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 01:12 Shtëpi , Prizren

Shadervan Lokal me 300 m2

550 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Platforma MerrJep.com ju ofron përzgedhje të madhe në shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje për shtëpi në shitje dhe gjeni shtëpinë që i përshtatet nevojave të familjes suaj.


MerrJep.com ka 18.374 shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni fotografi nga shpalljet e listuara, krahasoni çmimet dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të pasurive të patundshme për të gjetur vendin e përsosur për ju.


Zgjidhni nëse doni të blini nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive me anë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron.


Shtëpi në shitje në Kosovë - Të gjitha shpalljet në një vend


Jeni duke kërkuar të blini shtëpi në Kosovë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe gjeni shpallje të postuara nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive. Zbuloni shtëpi të reja, bëni ture virtuale përmes fotografive dhe zgjedhni shtëpinë që i plotëson nevojat tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi në shitje në qendër apo në periferi, MerrJep iu plotëson nevojat tuaja. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi një katëshe, dy katëshe me sipërfaqe të madhe dhe shtëpi me sipërfaqe më të vogël.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të gjetur shtëpinë e duhur për ju është të shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com dhe të kontaktoni shitësin.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione