Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Shtëpi në shitje - Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja vetëm me një klikim

Prishtinë , 1734
Prizren , 1062
Gjilan , 619
Pejë , 467
Gjakovë , 310
Ferizaj , 304
Mitrovicë , 296
Lipjan , 168
Show all

Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja sot, vetëm duke shikuar shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com.


Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për shtëpi në shitje në lagjen apo qytetin tuaj të preferuar duke përfshirë qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Gjilan dhe qytete tjera të Kosovës.

Today 09:47 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia ne Kodren e Trimave te Princi Arberit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Today 09:46 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia me 13 ari truall ne Bernice te Poshtme

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Online
Today 09:41 Real estate agency Shtëpi , Vushtrri

22.Shitet shtepia ne Grack 15 ARI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Today 08:29 Shtëpi , Ferizaj

Shitet-Toka-Shtepi

Numri i dhomave: 5
Online
Today 00:13 Shtëpi , Mitrovicë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Online
Today 00:08 Shtëpi , Pejë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Online
Today 00:03 Shtëpi , Prishtinë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Online
Yesterday 23:45 Shtëpi , Prizren

Shtëpi Banimi ne qender

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Yesterday 22:56 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA NË SUPER LOKACIONI ME 8.75 ari tokë

Numri i dhomave: 5
Yesterday 22:54 Real estate agency Shtëpi , Gjilan

shitet shtepia me 2 ari egjys ne perzhin breg

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Yesterday 22:53 Real estate agency Shtëpi , Gjilan

urgjent Shitet shtepia 200m2 , te tregu i makinave .

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Yesterday 21:50 Shtëpi , Gjakovë

Në Gjakovë shitet shtëpia

Numri i dhomave: 4
Online
Yesterday 21:08 Shtëpi , Vushtrri

Me marrëveshje-3 SHTËPI ME LOKALE

Numri i dhomave: 10
Online
Yesterday 18:31 Shtëpi , Pejë

SHITET SHTEPIJA NE VITIMIRIC

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Yesterday 17:31 Real estate agency Shtëpi , Kastriot

Shitet shtëpia 70 m2 në 8 ari tokë në Obiliq

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Yesterday 16:51 Real estate agency Shtëpi , Ferizaj

Shiten 30 ari truall me Shtepi ne Softaj ne Ferizaj

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Yesterday 16:50 Real estate agency Shtëpi , Kastriot

Shitet Shtepia 100m2 ne 13 ari Tokë në Raskovë, ne Obiliqit

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Yesterday 16:40 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia 150m2 në 4.31ari në Taslixhe

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Yesterday 16:39 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia 180m2 në 1.32ari në Taslixhe

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Online
Yesterday 16:31 Shtëpi , Prizren

SHITET SHTEPIA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Yesterday 15:52 Shtëpi , Pejë

Shtepia ne shitje vitomiric reoni 1 afer marketi Niti

Numri i dhomave: 5
Yesterday 15:51 Shtëpi , Prishtinë

shtepi me qera

130 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Yesterday 15:40 Real estate agency Shtëpi , Lipjan

Shitet shtëpia 200m2 në 8 ari afer Gjimnazit në Lipjan

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Yesterday 15:15 Real estate agency Shtëpi , Lipjan

SHITET shtëpia në Grackë e vjetër –Lipjan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Yesterday 13:43 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Yesterday 13:26 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia me truall 4.60Ari ne lagjen Tusuz

Numri i dhomave: 5
Yesterday 13:14 Shtëpi , Pejë

TROJE NE VITOMIRICE

Numri i dhomave: 1
Yesterday 12:09 Real estate agency Shtëpi , Besianë

SHITET SHTEPIA NE PODUJEVE

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Online
Yesterday 12:02 Shtëpi , Prizren

Shitet

Numri i dhomave: 5
Yesterday 11:56 Shtëpi , Pejë

SHES SHTEPIN ME 10 ARI TRUALL

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Yesterday 10:54 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Yesterday 10:54 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia ne qender te Prizrenit

1 EUR

Numri i dhomave: 8
Yesterday 10:30 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi me dyqane

Numri i dhomave: 4
Yesterday 09:55 Shtëpi , Prishtinë

SHES SHTEPIN NE QAGLLAVIC NE RRUGEN KRYESORE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

Platforma MerrJep.com ju ofron përzgedhje të madhe në shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje për shtëpi në shitje dhe gjeni shtëpinë që i përshtatet nevojave të familjes suaj.


MerrJep.com ka 18.374 shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni fotografi nga shpalljet e listuara, krahasoni çmimet dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të pasurive të patundshme për të gjetur vendin e përsosur për ju.


Zgjidhni nëse doni të blini nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive me anë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron.


Shtëpi në shitje në Kosovë - Të gjitha shpalljet në një vend


Jeni duke kërkuar të blini shtëpi në Kosovë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe gjeni shpallje të postuara nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive. Zbuloni shtëpi të reja, bëni ture virtuale përmes fotografive dhe zgjedhni shtëpinë që i plotëson nevojat tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi në shitje në qendër apo në periferi, MerrJep iu plotëson nevojat tuaja. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi një katëshe, dy katëshe me sipërfaqe të madhe dhe shtëpi me sipërfaqe më të vogël.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të gjetur shtëpinë e duhur për ju është të shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com dhe të kontaktoni shitësin.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information