Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Shtëpi në shitje - Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja vetëm me një klikim

Prishtinë , 516
Mitrovicë , 252
Prizren , 221
Gjilan , 133
Pejë , 108
Gjakovë , 65
Besianë , 56
Ferizaj , 49
Lipjan , 24
Show all

Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja sot, vetëm duke shikuar shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com.


Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për shtëpi në shitje në lagjen apo qytetin tuaj të preferuar duke përfshirë qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Gjilan dhe qytete tjera të Kosovës.

Today 09:01 Shtëpi , Mitrovicë

SHTEPI NE SHITJE. Ne Qender te Mitrovices 049383687

155 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Today 06:02 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje ne Tauk Bahce

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Today 05:56 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi (3 banesa) + 7 ari, ne rrugen Bledi II

320 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Today 00:13 Shtëpi , Mitrovicë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Online
Today 00:09 Shtëpi , Prishtinë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Today 00:08 Shtëpi , Pejë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Online
Today 00:03 Shtëpi , Prishtinë

�� Shtepia ne shitje apo ndrrim ��

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Online
Yesterday 23:45 Shtëpi , Prizren

Shtëpi Banimi ne qender

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Yesterday 21:08 Shtëpi , Vushtrri

Me marrëveshje-3 SHTËPI ME LOKALE

Numri i dhomave: 10
Online
Yesterday 16:54 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari truall ne Arberi

750 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
Online
Yesterday 15:43 Real estate agency Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia 380m2 në Shtoj, Ulqin

195 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Yesterday 13:45 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA NE SHITJE

35 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Yesterday 10:27 Shtëpi , Prizren

SHITET SHTEPIA -Prizren

Numri i dhomave: 10
Yesterday 10:20 Shtëpi , Prizren

SHITET SHTEPIA-Prizren -Arbane

Numri i dhomave: 10
Yesterday 09:15 Shtëpi , Prishtinë

Shes ose behet ndrrim Shtepi me dy hyrje

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Yesterday 06:10 Shtëpi , Fushë Kosovë

Shitet shtepia afer rrethit ne F.k

235 000 EUR

Numri i dhomave: 10
02 Shk 21:29 Shtëpi , Gjilan

Shitet Objekti 4 katsh me dy hyrje

Numri i dhomave: > 10
01 Shk 07:58 Shtëpi , Gjilan

Shitet Shtëpia mundesi ndrrimi

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
31 Jan 23:21 Shtëpi , Prizren

Shitet shtëpia ne lagjen Tusuz ( mbi xhamin me dy minare)

Numri i dhomave: 10
30 Jan 20:51 Shtëpi , Prizren

Shitet 2shtepia 3katesh Prizren

290 EUR

Numri i dhomave: 10
29 Jan 22:37 Shtëpi , Malishevë

Shitet Lokali+Shpija Jepet edhe me Qera

Numri i dhomave: > 10
29 Jan 21:57 Shtëpi , Prizren

Shitet shtepia 2 shtepia 3 katsh me mobilja krejt prizren

290 000 EUR

Numri i dhomave: 10
29 Jan 17:02 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ne shitje ose ipet me qira

Numri i dhomave: > 10
29 Jan 02:09 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia në Podujevë

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Jan 10:31 Shtëpi , Ferizaj

OBJEKTI NË SHITJE

Numri i dhomave: > 10
26 Jan 19:26 Shtëpi , Prizren

Urgjet shtpia n pz afer spitalit te shkolla fadil visari

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
25 Jan 18:16 Shtëpi , Gjilan

Shtepia luksoze ne shitje

Numri i dhomave: 10
22 Jan 21:26 Real estate agency Shtëpi , Pejë

HOME VIP SHETË SHTËPIN NË GJAKOVË me 12ari

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Online

Platforma MerrJep.com ju ofron përzgedhje të madhe në shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje për shtëpi në shitje dhe gjeni shtëpinë që i përshtatet nevojave të familjes suaj.


MerrJep.com ka 18.374 shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni fotografi nga shpalljet e listuara, krahasoni çmimet dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të pasurive të patundshme për të gjetur vendin e përsosur për ju.


Zgjidhni nëse doni të blini nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive me anë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron.


Shtëpi në shitje në Kosovë - Të gjitha shpalljet në një vend


Jeni duke kërkuar të blini shtëpi në Kosovë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe gjeni shpallje të postuara nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive. Zbuloni shtëpi të reja, bëni ture virtuale përmes fotografive dhe zgjedhni shtëpinë që i plotëson nevojat tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi në shitje në qendër apo në periferi, MerrJep iu plotëson nevojat tuaja. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi një katëshe, dy katëshe me sipërfaqe të madhe dhe shtëpi me sipërfaqe më të vogël.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të gjetur shtëpinë e duhur për ju është të shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com dhe të kontaktoni shitësin.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information