Shtëpi në shitje - Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja vetëm me një klikim

Prishtinë , 4107
Prizren , 1701
Gjilan , 1276
Pejë , 924
Mitrovicë , 891
Ferizaj , 714
Gjakovë , 586
Vushtrri , 213
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja sot, vetëm duke shikuar shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com.


Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për shtëpi për shitje në lagjen apo qytetin tuaj të preferuar në Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Gjilan dhe qytete tjera të Kosovës.

Sot 17:30
Linku:
,

Shtepia ne Shitje ose me Qira

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Maj 22:04
Linku:
,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 10

Sot 20:25 ,

Shitet

235 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 20:23 ,

Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 20:22 ,

Shes shtepi ne Fushë Kosov

235 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 20:10 ,

2.SHITET SHTEPIA NE HAJVALI

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 19:58 ,

Shitet shtepia

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 19:39 ,

Shtepi ne Prishtine

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
Sot 19:35 ,

Shitet shtepia me 5 ari truall

58 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 19:20 ,

LINA-SHITET Shtëpia 2.5 ari ne rrugen C 09/19

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 19:10 ,

LINA-Shitet Shtëpia Rr B.Kelmendi- Pr 04/19

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 19:05 ,

Shtepia ne shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Platforma MerrJep.com ju ofron përzgedhje të madhe në shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje për shtëpi në shitje dhe gjeni shtëpinë që i përshtatet nevojave të familjes suaj.


MerrJep.com ka 18.374 shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni fotografi nga shpalljet e listuara, krahasoni çmimet dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të pasurive të patundshme për të gjetur vendin e përsosur për ju.


Zgjidhni nëse doni të blini nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive me anë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron.


Shtëpi në shitje në Kosovë - Të gjitha shpalljet në një vend


Jeni duke kërkuar të blini shtëpi në Kosovë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe gjeni shpallje të postuara nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive. Zbuloni shtëpi të reja, bëni ture virtuale përmes fotografive dhe zgjedhni shtëpinë që i plotëson nevojat tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi në shitje në qendër apo në periferi, MerrJep iu plotëson nevojat tuaja. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi një katëshe, dy katëshe me sipërfaqe të madhe dhe shtëpi me sipërfaqe më të vogël.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të gjetur shtëpinë e duhur për ju është të shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com dhe të kontaktoni shitësin.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të R=regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione