Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje - Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja vetëm me një klikim

Prishtinë , 7859
Prizren , 2538
Gjilan , 1978
Pejë , 1367
Mitrovicë , 1303
Ferizaj , 1244
Gjakovë , 937
Lipjan , 405
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja sot, vetëm duke shikuar shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com.


Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për shtëpi në shitje në lagjen apo qytetin tuaj të preferuar duke përfshirë qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Gjilan dhe qytete tjera të Kosovës.

30 Korr 23:57
Linku:
,

Shtëpia në shitje "Prizren-Qylhan" 1.2 ari

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
05 Gush 16:19
Linku:
,

Shitet Shtepia ne "PRIAM VILLAGE"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 21:47
Linku:
,

Kuca Banja

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 19:14
Linku:
,

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 22:10 ,

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 140m2 10 ARI TRUALL

8 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 22:07 ,

2.SHITET SHTEPIA NE HAJVALI

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:07 ,

SHITET SHTEPIA NE PODUJEVE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:07 ,

Shtepia 13 air ne Bernice te Poshtme

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Sot 22:07 ,

45.Shitet shtepia ne Bardhosh me 12 ari toke

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 22:05 ,

Shitet shtepia afer rruges A ne lagjen mati

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:03 ,

38.Shitet shtepia ne Podujeve

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Platforma MerrJep.com ju ofron përzgedhje të madhe në shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje për shtëpi në shitje dhe gjeni shtëpinë që i përshtatet nevojave të familjes suaj.


MerrJep.com ka 18.374 shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni fotografi nga shpalljet e listuara, krahasoni çmimet dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të pasurive të patundshme për të gjetur vendin e përsosur për ju.


Zgjidhni nëse doni të blini nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive me anë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron.


Shtëpi në shitje në Kosovë - Të gjitha shpalljet në një vend


Jeni duke kërkuar të blini shtëpi në Kosovë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe gjeni shpallje të postuara nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive. Zbuloni shtëpi të reja, bëni ture virtuale përmes fotografive dhe zgjedhni shtëpinë që i plotëson nevojat tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi në shitje në qendër apo në periferi, MerrJep iu plotëson nevojat tuaja. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi një katëshe, dy katëshe me sipërfaqe të madhe dhe shtëpi me sipërfaqe më të vogël.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të gjetur shtëpinë e duhur për ju është të shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com dhe të kontaktoni shitësin.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione