Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje - Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja vetëm me një klikim

Prishtinë , 7856
Prizren , 2538
Gjilan , 1977
Pejë , 1368
Mitrovicë , 1303
Ferizaj , 1245
Gjakovë , 937
Lipjan , 405
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. Gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja sot, vetëm duke shikuar shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com.


Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për shtëpi në shitje në lagjen apo qytetin tuaj të preferuar duke përfshirë qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë, Gjilan dhe qytete tjera të Kosovës.

03 Gush 09:43
Linku:
,

Shitet Shtepia ne "PRIAM VILLAGE"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
30 Korr 23:57
Linku:
,

Shtëpia në shitje "Prizren-Qylhan" 1.2 ari

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
30 Korr 23:55
Linku:
,

Shtëpia në shitje urgjent "Prizren-Kurill"

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Gush 16:19
Linku:
,

Shitet Shtepia ne "PRIAM VILLAGE"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 20:17 ,

38.Shitet shtepia ne Podujeve

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 20:11 ,

Shitet JARINE , URGJENT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100

Platforma MerrJep.com ju ofron përzgedhje të madhe në shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Kërkoni shpallje për shtëpi në shitje dhe gjeni shtëpinë që i përshtatet nevojave të familjes suaj.


MerrJep.com ka 18.374 shtëpi në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni fotografi nga shpalljet e listuara, krahasoni çmimet dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të pasurive të patundshme për të gjetur vendin e përsosur për ju.


Zgjidhni nëse doni të blini nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive me anë të filtrave për kërkim që MerrJep.com ofron.


Shtëpi në shitje në Kosovë - Të gjitha shpalljet në një vend


Jeni duke kërkuar të blini shtëpi në Kosovë? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe gjeni shpallje të postuara nga persona fizik apo agjensione të patundshmërive. Zbuloni shtëpi të reja, bëni ture virtuale përmes fotografive dhe zgjedhni shtëpinë që i plotëson nevojat tuaja familjare.


Varësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi në shitje në qendër apo në periferi, MerrJep iu plotëson nevojat tuaja. Në këtë kategori ju mund të gjeni shtëpi një katëshe, dy katëshe me sipërfaqe të madhe dhe shtëpi me sipërfaqe më të vogël.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të gjetur shtëpinë e duhur për ju është të shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në MerrJep.com dhe të kontaktoni shitësin.


Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione