Vushtrri | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:20 ,

Shtepi me 3 ari dhe dyqan per biznes

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 12:46 ,

SHlTET Shtëpi moderne në afersi me German Colorin

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 08:18 ,

Shtepija ne shitje ne Vushtrri

Numri i dhomave: 5
15 Maj 23:07 ,

Shtepi Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
14 Maj 08:50 ,

Shitet shtëpia

Numri i dhomave: > 10
13 Maj 15:45 ,

Shitet Shtëpia me 5 Ari truall

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
08 Maj 04:04 ,

Shtepi ne Vushtrri

Numri i dhomave: 3
06 Maj 12:39 ,

Plàc sà kucom

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Maj 14:20 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
01 Maj 20:05 ,

Leshoj shtepin me qira

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
20 Pri 15:17 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
17 Pri 17:42 ,

Shitet i gjithë invertari i shtëpisë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
31 Mar 18:46 ,

Shes Troje në vend përfekt

4 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Mar 10:25 ,

QIRADHËNIE TIRANË, KINOSTUDIO

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Mar 13:20 ,

Shtepi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Mar 23:38 ,

SHITET SHTEPIA ME 5 ARI TRUALL !

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
07 Mar 16:24 ,

SHTEPI ME 24 ari truall ne fsh. Liqej Vushtrri

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
06 Mar 21:59 ,

Shpi

155 000 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Shk 21:39 ,

Tavolina

100 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 09:35 ,

Jepet me qira 1+1, I mobiluar plazh Durrës

90 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
16 Shk 22:40 ,

Shtepi me 3 ari dhe dyqan per biznes

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
13 Shk 18:02 ,

Shtëpi me 180 m2 / 4 ari / ne Vushtrri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
07 Shk 00:41 ,

Color moler

Numri i dhomave: 10
28 Jan 13:12 ,

Shitet Urgjent

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
23 Jan 20:10 ,

Shes shtepine te gatshme per banim

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 90
20 Jan 15:36 ,

Shes shtepin

Numri i dhomave: 6
16 Jan 18:17 ,

Lshoj shtepin me qira 170

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
25 Dhj 10:47 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 5
19 Dhj 21:37 ,

Shes shtepin

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 20
05 Dhj 22:07 ,

Shtepia me 6 ari trull

298 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
04 Dhj 20:00 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 6
16 Nën 10:04 ,

Shtepi dykatëshe afer Vushtrris 160 m2 - 15 arë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione