Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 7434
Prizren , 1357
Gjilan , 1074
Pejë , 952
Ferizaj , 813
Mitrovicë , 716
Gjakovë , 595
Besianë , 211
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.


Sot 16:59 ,

Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 16:53 ,

VILLA VO CENTAROT NA MAVROVO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 16:49 ,

Shitet

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Sot 16:46 ,

Shes shtepine prapa Grand stores

Numri i dhomave: 3
Sot 16:41 ,

Shtepia ne 4 ari-afër shkolles Hilmi Rakovica

110 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 16:37 ,

Shitet Shtepia ne Prizren

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
Sot 16:37 ,

LINA-SHITET Shtëpia 2.5 ari ne rrugen C 09/19

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 16:36 ,

SHTEPIA NE SHITJE

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150

Jeni duke kërkuar të blini shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.


Shtëpi në shitje


Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Varësisht nëse po kërkoni shtëpi në shitje të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes, numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.


Shit shtëpi në MerrJep.com


Keni shtëpi për të shitur? MerrJep është këtu për ju!


Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për shtëpi në shitje duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione