Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 1818
Prizren , 198
Pejë , 115
Ferizaj , 103
Gjilan , 103
Mitrovicë , 102
Gjakovë , 91
Vushtrri , 31
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

Sot 13:26
Linku:
,

Shtepia leshohet me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200

Sot 19:51 ,

HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 19:02 ,

FK176 Shitet shtepia 170m2 ne Fushe Kosove

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 18:32 ,

Shtëpi me QIRA igjendet Mrapa Spitalit Amerikan

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:47 ,

Shtepia me toke ne QENDER te Muzeu 2ari !!

199 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 16:53 ,

VILLA VO CENTAROT NA MAVROVO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 15:24 ,

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 140m2 10 ARI TRUALL

8 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 13:26
Linku:
,

Shtepia leshohet me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 13:22 ,

Shtepi me qira Mati 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

Jeni duke kërkuar të blini shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.


Shtëpi në shitje


Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Varësisht nëse po kërkoni shtëpi në shitje të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes, numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.


Shit shtëpi në MerrJep.com


Keni shtëpi për të shitur? MerrJep është këtu për ju!


Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për shtëpi në shitje duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione