Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 10455
Prizren , 2198
Gjilan , 1874
Pejë , 1435
Mitrovicë , 1409
Ferizaj , 1271
Gjakovë , 885
Besianë , 378
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

07 Korr 11:02
Linku:
,

Shtepi ne Shitje

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 06:47 ,

Shitet shtepia ne Marigona Residence

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 06:25 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 7
Sot 04:24 ,

..

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 04:24 ,

Shpija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 04:20 ,

URGJENT SHITET OSE NDRIM ME BANESA

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:42 ,

Shtepi ne Gjakove

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:24 ,

QENDRA E QYTETIT GJILAN SHTEPI OBORR DHE LOKALE

44 132 913 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 23:24 ,

QENDRA E QYTETIT GJILAN SHTEPI OBORR DHE LOKALE

44 132 913 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200

Jeni duke kërkuar të bleni shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.

Blej shtëpi në gjithë Kosovën

Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.

Varësishtë nëse po kërkoni shtëpi të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes,numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.

Shit shtëpi në MerrJep.com

Keni shtëpi për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.

Shtëpi me qera në gjithë Kosovën

Dëshironi të merrni shtëpi me qera? Kërko shpallje për shtëpi me qera duke përdorur filtrat për kërkim duke zgjedhur qytetin, çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave për të gjetur shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të mira në treg.


Në fillim