Skenderaj | Vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

08 Dhj 15:44 ,

Ser 11 ari

7 500 EUR

08 Dhj 13:04 ,

Mzat

2 EUR

19 Nën 20:00 ,

Shesum token

8 000 EUR

18 Nën 22:40 ,

Shesum token

8 000 EUR

11 Nën 08:24 ,

Shitet sera

7 500 EUR

11 Nën 08:14 ,

Sera

8 000 EUR

13 Korr 13:16 ,

Shiten

11 EUR

Në fillim