Dje 21:21 Vetura , Ferizaj

Shitet Setra UL315

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Korr 20:06 Vetura , Prishtinë

Shes chevrolet 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 20:27 Vetura , Skenderaj

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 02:20 Vetura , Prishtinë

Tavolin buke

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 16:34 Vetura , Viti

Golf5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 10:48 Vetura , Prishtinë

Shitet apo ndrrohet skipi CASE

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 09:53 Vetura , Viti

Golf5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 15:19 Vetura , Prishtinë

DISTANCERA 2 cm PËR GOLF 2 DHE 3

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 16:23 Vetura , Rahovec

Kamjon mercedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 21:52 Vetura , Prizren

Shitet kamionet Iveco

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:10 Vetura , Vushtrri

Makina per Bari

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 19:18 Vetura , Prishtinë

DISTANCERA 2 cm PËR GOLF 2 DHE 3

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 16:56 Vetura , Kaçanik

Shes ndrroj

770 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 11:54 Vetura , Viti

Traktorr 539

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 19:02 Vetura , Gjilan

TGB 50cc viti prodhimit 2011

500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 16:19 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 09:39 Vetura , Ferizaj

SHES MAQINAT PER DYER DHE DRITARE TE PLASTIKES

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 20:41 Vetura , Rahovec

vito

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 09:47 Vetura , Prishtinë

FELLNE BORBET 215/40/16

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 11:17 Vetura , Mitrovicë

shitet kadeti 1.3 punon prefekt dhez mir

300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
21 Mar 16:19 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 14:50 Vetura , Ferizaj

Shes maqinat per dyer dhe dritare te plastikes

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:50 Vetura , Ferizaj

shes maqinat për dyer dhe dritare të plastikes

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 17:22 Vetura , Ferizaj

shes maqibat per dyer dhe dritare të plastikes

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 13:29 Vetura , Pejë

Golf 2

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 11:34 Vetura , Ferizaj

maqina per dyer dhe dritare të plastikes

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 16:57 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 09:34 Vetura , Gjilan

Shitet

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Shk 18:34 Vetura , Gjilan

Shiteg

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Shk 18:25 Vetura , Gjilan

Shitet

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Shk 08:03 Vetura , Skenderaj

shes pikapo 1.9 dizel

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 21:23 Vetura , Gjakovë

Citroen

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 17:56 Vetura , Malishevë

shesu golldana

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 14:49 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 20:13 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 19:53 Vetura , Prishtinë

Pikapo

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 15:13 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 17:18 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 15:49 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 20:14 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 20:57 Vetura , Drenas

golf 2

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 20:48 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 17:47 Vetura , Mitrovicë

pasat dysh

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Shk 16:51 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 18:22 Vetura , Besianë

golf 5 1.9

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:10 Vetura , Besianë

golf 5

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 14:34 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 21:15 Vetura , Drenas

SilverCrest

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim