21 Korr 05:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 16:46 Vetura , Pejë

U shittttt e gzoft pronari ri

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 17:37 Vetura , Vushtrri

Opel Astra

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 14:41 Vetura , Gjilan

Blej veture me tabela te huja

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:02 Vetura , Fushë Kosovë

Goma 185 65 15 te reja

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 08:48 Vetura , Mitrovicë

Me marrveshje

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 13:08 Vetura , Artanë

Makine e vjeter por e mire

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 20:03 Vetura , Gjilan

+38344886986

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 11:17 Vetura , Rahovec

i jap dy golf 3 per golf 4

3 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 15:25 Vetura , Lipjan

opell zafira

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 19:15 Vetura , Pejë

V:shock

70 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:49 Vetura , Lipjan

RRakitaqki

160 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 21:20 Vetura , Pejë

muzik

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 09:02 Vetura , Dardanë

Shpric per suxhuk 75 kg

1 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 20:02 Vetura , Prizren

Fellne 14-she

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 16:54 Vetura , Vushtrri

T4

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 11:06 Vetura , Vushtrri

Pasar 2

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 00:29 Vetura , Prishtinë

Ipet lokali me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 16:11 Vetura , Ferizaj

Fellne

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 18:32 Vetura , Prishtinë

Shpuarje dhe prerje BETONI KOMPLET

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 22:02 Vetura , Skenderaj

maqin mallteri

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 14:02 Vetura , Pejë

Pasat 4 1.9 tdi

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 18:44 Vetura , Prizren

iveco

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 22:41 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 11:47 Vetura , Ferizaj

Shes

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Jan 13:10 Vetura , Prishtinë

Shiteet

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 17:17 Vetura , Drenas

Rimorkio

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 21:15 Vetura , Besianë

Shes zerime

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:23 Vetura , Besianë

Shes zgjerime

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:26 Vetura , Viti

goma

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 16:41 Vetura , Klinë

Investo pak dhe fito shum

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 12:01 Vetura , Skenderaj

shes golf 2

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 21:26 Vetura , Prishtinë

U SHIT FLM

42 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 23:25 Vetura , Kaçanik

Acura TL

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 14:27 Vetura , Besianë

WV T4 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 21:22 Vetura , Vushtrri

u shit flm merr jep

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 08:50 Vetura , Vushtrri

Fellne

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim