4C , 44
8C , 40
Alfa 145 , 139
Alfa 146 , 111
Alfa 147 , 538
Alfa 149 , 9
Alfa 155 , 22
Alfa 156 , 344
Alfa 159 , 74
Alfa 164 , 13
Alfa 166 , 109
Alfa 33 , 5
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 2
Alfetta , 2
Brera , 6
Giulia , 2
Giulietta , 10
GT , 34
GTV , 4
Junior , 3
MiTo , 13
RZ/SZ , 1
Spider , 9
Sot 01:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo 159 2006 1.9

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:52 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 Vetura , Pejë

ALFA ROMEO

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 Vetura , Mitrovicë

Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw150ps qmim i volitshem

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:23 Vetura , Ferizaj

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 Vetura , Prishtinë

ALFA ROME 1.6 .T SPARK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:09 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo Mito

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:26 Vetura , Artanë

Kerkoj banes

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:14 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:52 Vetura , Vushtrri

alfa romeo 1.9 dizel

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:31 Vetura , Ferizaj

ALFA ROMEO MITO 1.6 JTD VITI: 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:57 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 1.6 b rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:45 Vetura , Besianë

ALFA ROMEO 156, 1.9JtD

880 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:37 Vetura , Besianë

Alfa ROMEO , 1.9 JTD , RKS / 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 23:02 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 159 1.9Jtdm full optsion

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 17:30 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 09:56 Vetura , Malishevë

Skelje per ndertim,model zvicrran me zink

1 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 23:16 Vetura , Viti

BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES OPEL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 23:15 Vetura , Pejë

AutoTrade-24 Blejm Te Gjitha Veturat VW BMW AUDi

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 11:24 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 21:37 Vetura , Skenderaj

Shes muziken ekstra per vetur mundsi ndrrimi

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 15:53 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo GT 2.0 JTS

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Gush 15:47 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo GTV -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 08:45 Vetura , Gjilan

Karrika lekure e zeze per Alfa Romeo 146

100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 07:54 Vetura , Artanë

Alfa romeo

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 23:58 Vetura , Lipjan

Alfa Romeo 2.5 RKS 11 muj

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 17:38 Vetura , Prishtinë

Alfa 159 shitet 4000 euro

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 16:38 Vetura , Prishtinë

Shtiet uregjent alfa Romeo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 22:40 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 100-400

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 20:26 Vetura , Prishtinë

ALFOROMEO 166 JTD 2.4 VITI 2000 RKS 10 MUAJ

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 19:16 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 147

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 17:04 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo 156 1.9JTD Gjendje perfekte Rks-01.2020

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 13:05 Vetura , Ferizaj

Alfarome

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 09:32 Vetura , Prishtinë

Alfa 147 1.9 JTD MultiJet nga Zvicrra 5dyer

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 16:14 Vetura , Ferizaj

kallap per kocka dhe ansore

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 15:32 Vetura , Pejë

Kerkojm 1 puntor per autolarje

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 21:32 Vetura , Ferizaj

Alfa rome 159

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 19:00 Vetura , Pejë

SHITET Alfa Romeo Giulietta

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 14:32 Vetura , Malishevë

Alfa Romeo 147 dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 19:58 Vetura , Ferizaj

Biciklet B-Twin

240 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 09:45 Vetura , Malishevë

Shitet ndrrohet alfa 156

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Alfaromeo

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 10:53 Vetura , Drenas

Alfa rome

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 07:28 Vetura , Malishevë

Shitet vetura ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 17:30 Vetura , Gjilan

Alfaromeo

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 12:49 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen alfaromeo dhe ndrroj me motorr

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Gush 22:35 Vetura , Prishtinë

Urgjent

1 640 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:33 Vetura , Drenas

alfarome

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 13:55 Vetura , Ferizaj

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim