B10 , 34
B12 , 27
B3 , 28
B4 , 53
B5 , 34
B6 , 7
B7 , 9
B8 , 5
D10 , 5
D3 , 4
D5 , 2
XD3 , 4
Sot 04:27 Vetura , Gjilan

��AUTO:SHALA:BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 21:09 Vetura , Pejë

Punojm kuzhina sipas porosis

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 14:22 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 21:29 Vetura , Dragash

Black Berry

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 17:22 Vetura , Prizren

Ugolini

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 18:20 Vetura , Klinë

Shes fellnet per golf opel

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 23:40 Vetura , Fushë Kosovë

Shes maqinen mjelse e re e pa perdorun

230 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 15:34 Vetura , Kastriot

NDRROJ TERTAQIN

499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 18:21 Vetura , Prishtinë

Kos e barit

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 19:18 Vetura , Besianë

Shitet

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 20:47 Vetura , Prizren

Traktor

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 14:12 Vetura , Drenas

Makin nivelizimi

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 13:37 Vetura , Dardanë

Furre per pica

1 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 23:30 Vetura , Lipjan

Shes ramin per golf 5 dhe kabllot ne timon per vou

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 10:30 Vetura , Prizren

Golf2 benxin.plin 1.6 shitet nrrohet

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 16:03 Vetura , Gjakovë

Bicikell

70 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 15:55 Vetura , Gjakovë

Bicikell

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 20:59 Vetura , Pejë

Shes ford fiesta shum ngjendje tmir

330 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 19:04 Vetura , Mitrovicë

pasat 2

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 09:00 Vetura , Prizren

300

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 13:57 Vetura , Prishtinë

Komoda shitet me qmim te volitshum

165 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:28 Vetura , Prishtinë

Shef fellnet per bmw 235/45/R17

220 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 21:23 Vetura , Ferizaj

Shutet traktorri 1200euro

1 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 20:09 Vetura , Prishtinë

baser amerikan

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 15:14 Vetura , Dragash

Shite

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 19:34 Vetura , Prizren

SHITET URGJENT NDRIM ME FELLGA

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Shk 14:03 Vetura , Ferizaj

audi 80

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:19 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 09:45 Vetura , Prishtinë

Ulse për Fēmijë

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 13:51 Vetura , Ferizaj

opel omega

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 17:24 Vetura , Ferizaj

shitet bilardo

280 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 17:04 Vetura , Lipjan

Shiten tullat

2 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 12:57 Vetura , Ferizaj

Shes fellne 225 45 17 me goma te reja dimrit

350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 16:22 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 17:59 Vetura , Prishtinë

Samsung Grand duo dhe Iphone 4

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 13:29 Vetura , Besianë

Wv Tavoline Pune dhe Lavaman INOX KOMPLET

490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 12:41 Vetura , Prizren

Vellga per mercedes-benz

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:19 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 14:12 Vetura , Ferizaj

Shitet

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 14:23 Vetura , Prizren

Zerim Aiwa original

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 21:36 Vetura , Therandë

Makin per paketimin e sheqerit

2 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 12:55 Vetura , Ferizaj

shiten zoshnikt sharp

30 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Jan 15:35 Vetura , Lipjan

Shes biciklet 26

75 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 17:36 Vetura , Vushtrri

Shes kallamoq ibardh shum mir

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
01 Jan 00:24 Vetura , Prishtinë

fellne

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 18:58 Vetura , Besianë

Shitet Urgjent

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 21:33 Vetura , Gjilan

Televizor

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 15:40 Vetura , Gjilan

besi

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim