S2 , 18
S3 , 16
S4 , 21
S5 , 10
S6 , 21
S8 , 20
Sot 09:59 Vetura , Prishtinë

Audi S5 4.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:50 Vetura , Klinë

Audi S5 4.2

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:40 Vetura , Gjakovë

AUDI S5 Sportbac Full Extra dhe ABT Tuning 403 PS.

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 21:51 Vetura , Besianë

LEARI METAL bejm kompenzime me vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 00:29 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

9 909 090 909 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 00:17 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 00:09 Vetura , Deçan

BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

88 888 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Qer 09:21 Vetura , Prishtinë

Rent a car

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 01:43 Vetura , Pejë

Audi A6 3.0 TDi V6 Quattro S tronic / S-Line / Ful

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 22:50 Vetura , Pejë

Audi Q5

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:31 Vetura , Viti

Audi S8 5.2 benzin

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 12:35 Vetura , Prishtinë

Shes banesen ne fushkosov 87.87m2 ne kat 3

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 22:34 Vetura , Drenas

Shitet audija

520 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 21:45 Vetura , Prishtinë

shes Audi Q5 Sline 2.0

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 12:42 Vetura , Shtime

Audi b4

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 Vetura , Prizren

��Rent A Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 00:46 Vetura , Prizren

Audi A3

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 19:37 Vetura , Burim

Audi a6c6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 17:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Ose Ndrrohet AUDI S8 4.2 40V 360ps

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 22:16 Vetura , Viti

Kontakt

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 16:17 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUAR DEMTUAR

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me qka te kam interes

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 21:00 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me qka te kam interes

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 13:03 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me qka te më konvenon

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 02:13 Vetura , Prishtinë

Audi s3 225 ps quattro BAM

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 15:49 Vetura , Prishtinë

Audi S3 1.9TDI rks

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 20:41 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 18:04 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 20:41 Vetura , Pejë

Audi A6 dizel

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 19:18 Vetura , Ferizaj

Audi A4 full S line 2.7 v6

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 20:00 Vetura , Gjilan

SHITET AUDI S5 / 2012 / 3.0 TFSI

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Gush 21:20 Vetura , Prishtinë

Audi. S8

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 13:01 Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI COUPE 1.9TDI MUNDESI NDRRIMI

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 16:05 Vetura , Vushtrri

Shiten

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 17:50 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet audi coupe 1.9tdi

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 21:27 Vetura , Gjakovë

Shes vetur

21 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 23:56 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:16 Vetura , Prizren

AUDI S8 TWIN TURBO FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Pri 13:07 Vetura , Viti

Audi S8 4.2 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:45 Vetura , Prishtinë

SHITET NDRROHET AUDI COUPE 1.9TDI

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 19:45 Vetura , Prishtinë

AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

5 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Mar 18:05 Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI COUPE 1.9TDI MUNDESI NDRRIMI

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 17:24 Vetura , Fushë Kosovë

Audi 100 20 v turbo

6 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 20:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shes audi s6

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 22:21 Vetura , Burim

Audi S3 2.0 TFSI

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 21:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi S4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 17:36 Vetura , Ferizaj

Audi c4

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Jan 16:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi -S3-

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 16:47 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Audii

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:08 Vetura , Pejë

Audi S8 5.2 TFSI

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim