Sot 13:14 Vetura , Therandë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

5 000 005 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 10:27 Vetura , Viti

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 23:09 Vetura , Drenas

(AutoCenter24 blejm veturat nga 1998-2018��)

808 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 00:11 Vetura , Prizren

PIONEER ETJ

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 16:59 Vetura , Prishtinë

krem

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 13:59 Vetura , Deçan

Shiten fellne

300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Jan 16:25 Vetura , Prishtinë

Fellne

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 22:12 Vetura , Ferizaj

BMW Ne Shitje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 21:27 Vetura , Prishtinë

RENTA CAR PREMIUM

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Mar 20:27 Vetura , Drenas

2004 dizell 1.9 tdi servis te sapo kryer

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 13:21 Vetura , Gjilan

Bmw

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 12:38 Vetura , Malishevë

shes dhe ndrroj goldonat

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 10:09 Vetura , Prishtinë

Shitet

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 14:32 Vetura , Skenderaj

shes fellne

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim